THE SWEET (GBR), V.S.P. BAND (CZE)

Kdy: Zpět na přehled akcí 27/06/2014
Kde: HLUK u U.H., Sportovní hala
Cena: 650 Kč
Vstupenky

Britská rocková ikona THE SWEET se na jaře vrací na Moravu!

 sweet

Legendární britská parta, která má přes třicet Nr. 1 hitů a která prodala přes pětapadesát milionů alb (to když se desky ještě kupovaly) – glam / hard rocková legenda THE SWEET – po čase zase přijíždí pobavit Republiku. Rozbalit jediný koncert, kterým potěší své příznivce, má naplánováno na pátek 27. června 2014, ve sportovní hale v Hluku u Uherského Hradiště. Jako speciálního hosta koncertu THE SWEET pozvali domácí bigbíťáky, kteří jsou zvyklí hrát pro „dospělé fanoušky“ – skupinu V.S.P. BAND. Přijďte se pobavit, zatančit a zazpívat si hity, které bez přehánění zná úplně každý, mj. „Ballroom Blitz“ , „Fox On The Run“ , „Blockbuster“ , „Action“ nebo „Little Willy“ .
Vstupenky za 650,- Kč koupíte kromě tohoto webu i ve Zlíně u Velkého kina, v Record Music UH, v jeans prodejně Farmář UB, přímo v Hluku v papírnictví, popř. v sítích Ticketportal a Ticketpro.

!!! POZOR, ZMĚNA TERMÍNU !!!
22. března měl mít Hluk tu čest přivítat Steve Priest’s SWEET. Bohužel, onemocnění jednoho z členů kapely znemožnilo turné uskutečnit. O koncert legendárních SWEET však nepřijdete. Namísto Steve Priest’s SWEET přijedou do Hluku THE SWEET.
THE SWEET, legendární kapela kolem Andyho Scotta, vystoupí v rámci světové Satisfaction Guaranteed Tour 2014 v Hluku u Uherského Hradiště v pátek 27. 6. 2014 .
Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud by někomu nový termín nevyhovoval, vstupenku může do konce března vrátit tam, kde byla zakoupena. Děkujeme vám za pochopení!