The Night Flight Orchestra

Kdy: Zpět na přehled akcí 15.12.2018 
Kde: Praha, Nová Chmelnice
Koněvova 2597/219
130 00 Praha 3-Žižkov
Česko
Zobrazit mapu
Cena: 690,-Kč - cena je platná do 31.8.2018
Vstupenky

Spouštíme prodej vstupenek na koncert The Night Flight Orchestra!

Začalo to v roce 2006, jako společná vize zakládajících členů, zpěváka Björna Strida a kytaristy Davida Anderssona, na jedné z nekonečných amerických dálnic uprostřed turné SOILWORK. Původní myšlenkou bylo vytvořit soundtrack, něco, co můžeme poslouchat na cestách jako »Detroit Rock City«, »Goodbye Girl« a »Born To Run«. Cíl byl tedy jasný a tak se kluci dali do hledání perfektních hudebníků – trvalo to několik let. Nakonec však našli a kapelu doplnil Sharlee D’Angelo (baskytarista ARCH ENEMY, SPIRITUAL BEGGARS ad.), Richard Larsson (klávesy), Jonas Källsbäck (bubny) a Sebastian Forslund (kytara a bicí).

Skupina vydala první dvě alba »Internal Affairs« a »Skyline Whispers«, které sklidily obrovský úspěch, a tak se přirozeně chtěli posunout dál. Díky nové spolupráci s Nuclear Blast se podařilo kapele přejít na další úroveň a vydali své poslední album »Amber Galactic«, které se stalo nejen albem měsíce v několika evropských rockových časopisech, ale bylo také nominováno na švédské Grammy, vyvrcholením pak bylo euforické Evropské turné na konci roku 2017.

V letošním roce přichází s novým albem “Sometimes The World Is Not Enough”, které vyjde na konce června. Toto album má všechno – chytlavé melodie, kvalitu hudebního umění, nenapodobitelnou švédskou melancholii a mnohem, mnohem více.

Tato progresivní rocková supergroup NIGHT FLIGHT ORCHESTRA se tak připravuje na další velkolepé turné s novým albem.

Čeká vás velkolepá rocková show a nálož neskutečné energie. Tento jedinečný koncert můžete shlédnout 15. prosince v Praze, Nové Chmelnici. Speciálním hostem večera bude BLACK MIRRORS.

Nenechte si to ujít, bude to velkolepé!

Vstupenky můžete od této chvíle zakoupit za zaváděcí cenu 690 Kč platnou do konce srpna na www.mastersofrock.cz a v předprodejních sítích TicketPortal, TicketPro, TicketStream a TicketLive.