THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW

Kdy: Zpět na přehled akcí 01/02/2009 – 02/02/2009
Vstupenky

Světová Premiéra legendární rockové opery slavných PINK FLOYD „THE WALL“ v podání fantastických THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW 2x v ČR!

Nejslavnější tributní kapela na světě The Australian Pink Floyd Show, se k nám po roce, vrací! Ovšem pozor, ve zcela nové, unikátní show!  Ohromující, nová produkce je plná animací, obrazů, laserů, světělných efektů a nafukovacích překvapení. Chybět nebude ani speciální „Greatest Hits“ přídavek.

Kdy a kde? Již v neděli 1.2. 2009 v OSTRAVĚ, ČEZ ARÉNĚ a v pondělí 2.2. 2009 v PRAZE, TESLA Aréně!

Fantastičtí muzikanti The Australian Pink Floyd Show dali tuto novou, famózní show dohromady jako oslavu 30. výročí  vydání klíčové klasické rockové opery Pink Floydů „The Wall“ (1979). Turné startuje již nyní v říjnu 55 koncerty v Americe a po novém roce se přehoupne přes oceán k nám, do Evropy, do ČR!

        AustralianPinkFloydKolaz

Nové show představuje kompletní album ve své majestátní celistvosti. Každý song je klasickým rockovým mistrovským kouskem, notou po notě! Live nebylo toto album celých 25 let  k vidění, od dob, kdy ho ještě hráli samotní Pink Floyd! Nyní je však  zpátky, v celé své slávě a bombastičnosti, v podání skupiny, která je celosvětově uznávaná jako absolutně nejlepší existující tributní kapela!

Zcela nový zvuk a světelná show přináší spolu s novými projekcemi, lasery a nafukovadly pravděpodobně největší, skutečně ohromující hudební zážitek, který na 100% uspokojí a maximálně potěší všechny fanoušky legendárních Pink Floyd. The Australian Pink Floyd Show jsou velmi talentovaní muzikanti, úzkostlivě dbající na sebemenší detail v hudebním vyjádření svých vzorů, a tak přináší opravdu naprosto věrnou show, která nenechá žádného fanouška Pink Floyd chladným. Celá kapela a každé jejich show je nadšeně podporováno samotným Davidem Gilmourem, a tak si můžete již brzy opět poslechnout a pocítit tu jedinečnou mrazivou atmosféru dokonalosti koncertů slavných Pink Floyd! „Comfortably Numb“, „Hey You“, „Another Brick In The Wall“, „Run Like Hell“ a další songy u nás opět zazní!  1.2. v Ostravě, ČEZ ARÉNĚ a 2.2. v Praze, TESLA Aréně (HC Sparta)! bez názvu