THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW

Kdy: Zpět na přehled akcí 31/01/2010 – 01/02/2010
Kde: OSTRAVA, ČEZ ARÉNA
Cena: 490,- a 990,-Kč Ostrava; 690,- a 1.390,-Kč Praha
Vstupenky

Famózní THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW se vracejí po roce do ČR s novou show BIG PINK – GREATEST HITS!

POZOR: Pražský a ostravský termín vystoupení THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW se posouvá o 1 den!

Vzhledem k drobným úpravám trasy evropského turné THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW došlo k posunutí termínu konání koncertů v ČR a to následovně!
    – OSTRAVA, ČEZ ARÉNA – termín se přesouvá z 1.2.2010 na neděli 31.1.2010
    – PRAHA, TESLA ARÉNA – termín se přesouvá z 2.2.2010 na pondělí 1.2.2010
Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. V případě, že by došlo k tomu, že by někomu nevyhovoval nový termín vystoupení, je možné vstupenky vrátit tam, kde byly zakoupeny, a to do 31.12.2009!

Nejslavnější tributní kapela na světě The Australian Pink Floyd Show, se k nám po roce opět vrací! A s nimi další, zcela nová, premiérová show BIG PINK – GREATEST HITS! Absolutně zatím jejich největší show se zbrusu novou pódiovou produkcí!

Z kraje příštího roku si tuto jejich super show užijí opět dvě české metropole – OSTRAVA a PRAHA!

31. 1. 2010 OSTRAVA, ČEZ ARÉNA
1. 2. 2010 PRAHA, TESLA Aréna (HC Sparta)

„Hrají Floydy lépe než sami Floidi“ Daily Mail, London
„Nejlepší Tribute Show na světě“ The Times, Los Angeles
„Jeden z nejúžasnějších koncertů mého života“ Evening News, Manchester
„Neuvěřitelné! Díky, že držíte Floydy naživu!“ Kelly Hubbard, Connecticut

apf03_new

Za posledních 5 let, kdy kapela koncertuje se stále novými a dokonalejšími show po celém světě se řady jeijch obdivovatelů tak rozrostly, že bychom v podobných superlativech mohli pokračovat donekonečna. Kapela však slibuje, že tato nová show „BIG PINK GREATEST HITS“ bude ještě větší, s více lasery, více kostýmy a dokonce více efekty!

Členové kapely až pedantsky úzkostlivě lpí na každém detailu show, aby každý aspekt tvorby Floydů reprodukovali skutečně notu po notě věrně tak, jak jim jejich nesporný hudební talent dovoluje. To, že se jim to daří skutečně na výbornou ukazují tisíce fanoušků po celém světě tím, že se na jejich koncerty vracejí, více a více, rok po roce, protože stále znova nemohou uvěřit svým očím a uším. Díky nim slavní Pink Floyd žijí dál!

apf02_new

“Comfortably Numb”, “Hey You”, “Wish You Were Here”, “Another Brick In The Wall”, “Dogs”, “Money”, “Run Like Hell”, “Time”, “Great Gig in the Sky” …to je jen zlomek z více než 20 klasických hitů Pink Floyd, které na koncertech zazní.

Co dodat? Všichni se s Floydy opět přesně na den, přesně po roce, 31.1.2010 v OSTRAVÉ a 1.2.2010 v PRAZE sejdeme!

apf04_new_s

Vstupenky jsou k dostání v pořádající agentuře Pragokoncert, tel: 577 432 580, 777 701 591, e-mail: dupalova@pragokoncert.com, na webu www.mastersofrock.cz, v předprodejních sítích www.ticket-art.cz, www.ticketportal.cz a www.ticketstream.cz a ve všech obvyklých předprodejích.

ČEZ Aréna - Plánek sálu