TARJA TURUNEN & MIKE TERRANA

Kdy: Zpět na přehled akcí 04/04/2013 – 07/04/2013
Vstupenky

TARJA TURUNEN & MIKE TERRANA jsou “BEAUTY AND THE BEAT”!

4. 4. 2013 20:00 ZLÍN, Kongresové Centrum
5. 4. 2013 20:00 ZLÍN, Kongresové Centrum
6. 4. 2013 20:00 ZLÍN, Kongresové Centrum
7. 4. 2013 20:00 PRAHA, Kongresové Centrum

Na jaro 2013 se pro vás chystá zcela unikátní hudební show! Krásný hlas půvabné metalové královny TARJI TURUNEN se smísí s dravým uměním nezkrotného amerického bubeníka, zapsaného v Guinessově knize rekordů, MIKEA TERRANY a s dokonalou harmonií zlínské filharmonie Bohuslava Martinů, který bude dirigovat jeden z nejzajímavějších a nejvšestrannějších dirigentů své generace, hostující dirigent zlínské Filharmonie, pan Walter Attanasi a pěveckého sboru Masarykovy University Brno pod vedením sbormistra MgA. Michala Vajdy,vznikl zcela unikátní projekt nazvaný příznačně BEAUTY AND THE BEAT!

Toto jedinečné spojení metalových ikon se symfonickým orchestrem funguje a tato zbrusu nová show Tarji a Mikea bude u nás k vidění na jaře 2013 hned 4x!

Ano a neuvěřitelné se stalo skutkem! Fenomenální metalové duo TARJA TURUNEN a MIKE TERRANA ve své hudební show “Beauty and The Beat”, podtrženou dokonalou harmonií zlínské Filharmonie Bohuslava Martinů 2x zcela vyprodalo sál zlínského Kongresového Centra a poslední přidaný termín (5. 4.) se také rychle blíží vyprodání a tak, pro velký zájem, šly do prodeje nová přidaná místa na všechny tři zlínské termíny! Pořádající agentura Pragokoncert navýšila standardní kapacitu Kongresového centra Zlín o bezmála stovku dalších křesel, a to skutečně na všechny tři koncertní dny, tj. 4., 5., i 6. dubnaPřístavky, které tvoří křesla stejné kvality jako jsou ta pevně usazená, jsou v prodeji! Vstupenky objednávejte v předprodejních sítích Ticketportal a Ticketpro a objednávejte na webu www.mastersofrock.cz7. 4. 2013 pak Tarja a Mike vystoupí v Kongresovém Centru v PRAZE!

Tuto skvělou hudební událost jara byste si neměli nechat ujít!

Tarja a Mike představí spolu s Filharmonií Bohuslava Martinů a pěveckým sborem to nejlepší z klasické hudby, muzikálů, rockových hitů světových kapel (např. Queen, Led Zeppelin) a Tarjiny sólo tvorby. Chybět nebudou ani písničky od NIGHTWISH, první velké Tarjiny kapely, se kterou byla Tarja po mnoho let spjata jako její zpěvačka a hlavní tvář.

Vysoce hodnotný umělecký zážitek zaručen!