Tarja Turunen – Adventní koncert

Kdy: Zpět na přehled akcí 04/12/2015 
Kde: Kostel Panny Marie Sněžné, Olomouc
Denisova
779 00 Olomouc
Česká republika
Zobrazit mapu
Cena: od 690,- do 1.490,- Kč, ceny jsou určeny dle sektorů
Vstupenky

TARJA  Adventní koncert
kostel Panny Marie Sněžné Olomouc (AveMaria Christmas Tour)

 

OLOMOUC – V pátek 4. prosince vystoupí v kostele Panny Marie Sněžné opěrní zpěvačka TARJA z Finska. Její „Ave Maria Christmas Tour“ zpestří předvánoční čas v Olomouci a vůbec poprvé budou mít posluchači v České republice možnost zhlédnout toto jedinečné adventní představení.

„Legendární Tarja Turunen nás opět přesvědčí o svých kvalitách, ale tentokrát poprvé spolu s adventní atmosférou. Místem konání se stane nádherný a akusticky zajímavý kostel Panny Marie Sněžné, který slibuje jedinečný zážitek!,“ říká na hudební událost roku Josef Kořenek z pořádající agentury.

 Lístky v prodeji, kapacita omezená. Vstupenky zakoupíte přes web Masters of Rock, v prodejních sítích Ticket Pro, Ticket Art a Ticket Portal

 Nenechte si ujít předvánoční vystoupení první zpěvačky Nightwish, která je již řadu let s různými projekty na úspěšně sólové dráze. V České republice jsme již měli možnost ji vidět s rockovou show své kapely nebo také s projektem Beauty and the Beast s filharmonií Bohuslava Martinů ze Zlína. Nyní přijíždí do Česka poprvé s adventním představením, kterou v minulosti mohli vidět jen lidé v Německu a Finsku. V programu zazní také skladby českých duchovních autorů. Neváhejte s koupí lístků, protože kapacita  je omezená!

Část výtěžku bude věnována pro nadační fond Adiuvare, který podporuje studenty ze sociálně slabých rodin.

Plánek rozdělení sedadel a cenových kategorií naleznete zde.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Vážení návštěvníci,

vzhledem k vysokému zájmu o adventní koncerty Tarji (která v Olomouci vyprodala tři koncerty!) vám přinášíme praktické informace o možnosti parkování v okolí kostela Panny Marie Sněžné. Parkovat můžete v ulicích:
- MARIÁNSKÁ
- WURMOVA
- HANÁCKÉHO PLUKU
- KOŽELUŽSKÁ (kryté garáže)
- DOBROVSKÉHO
- PEKÁRNÍ

Kostel se nachází hned u zastávky MHD Náměstí republiky, pokud můžete, doporučujeme volit spíše tramvajovou dopravu. Kostel není vytápěný, proto je potřeba volit teplejší oděv.

Dále prosíme návštěvníky vozíčkáře či ZTP/P, kteří potřebují asistenci, aby dorazili na místo konání s dostatečným časovým předstihem. Organizátoři je zavedou k místům v kostele jako první.

 Všechny tři adventní koncert Tarji jsou beznadějně vyprodané, proto nepočítejte s koupí lístků na místě. PRODEJ NA MÍSTĚ NEBUDE.

Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný adventní zážitek.

Parkování:
Tisk