Tarja Turunen – Adventní koncert

Kdy: Zpět na přehled akcí 03/12/2015 
Kde: Kostel Panny Marie Sněžné, Olomouc
Denisova
779 00 Olomouc
Česká republika
Zobrazit mapu
Cena: Sektor A, sezení 1490,- Sektor A, stání přízemí 790,- Sektor B, sezení 1290,- Sektor B, stání přízemí 690,-
Vstupenky

Druhý adventní koncert TARJI TURUNEN je téměř vyprodán – přidáváme třetí představení!

 

Vy, co se na vás nedostalo, nezoufejte a kupte si lístek na nově přidaný koncert, který se koná 3. prosince v kostele Panny Marie Sněžné v Olomouci!

Tarja se vydává na „Ave Maria Christmas Tour“, kterým zpestří předvánoční čas v Olomouci. Vůbec poprvé budou mít posluchači v České republice možnost zhlédnout toto jedinečné adventní představení. Legendární Tarja Turunen nás opět přesvědčí o svých kvalitách, ale tentokrát poprvé spolu s adventní atmosférou. Místem konání se stane překrásný kostel Panny Marie Sněžné, který slibuje jedinečný zážitek!

Část výtěžku bude věnována pro nadační fond Adiuvare, který podporuje studenty ze sociálně slabých rodin.

Neváhejte s koupí lístků, protože kapacita je omezená! Vstupenky za uvedené ceny je možné objednat poštou na dobírku zde, koupit v Masters of Rock Café ve Zlíně na Čepkově a v předprodejních sítích Ticket Portal, Ticket Pro a Ticket Art.

Sektor A, sezení 1490,-
Sektor A, stání přízemí 790,-
Sektor B, sezení 1290,-
Sektor B, stání přízemí 690,-

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Vážení návštěvníci,

vzhledem k vysokému zájmu o adventní koncerty Tarji (která v Olomouci vyprodala tři koncerty!) vám přinášíme praktické informace o možnosti parkování v okolí kostela Panny Marie Sněžné. Parkovat můžete v ulicích:
- MARIÁNSKÁ
- WURMOVA
- HANÁCKÉHO PLUKU
- KOŽELUŽSKÁ (kryté garáže)
- DOBROVSKÉHO
- PEKÁRNÍ

Kostel se nachází hned u zastávky MHD Náměstí republiky, pokud můžete, doporučujeme volit spíše tramvajovou dopravu. Kostel není vytápěný, proto je potřeba volit teplejší oděv.

Dále prosíme návštěvníky vozíčkáře či ZTP/P, kteří potřebují asistenci, aby dorazili na místo konání s dostatečným časovým předstihem. Organizátoři je zavedou k místům v kostele jako první.

Všechny tři adventní koncert Tarji jsou beznadějně vyprodané, proto nepočítejte s koupí lístků na místě. PRODEJ NA MÍSTĚ NEBUDE.

 Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný adventní zážitek.

 

Parkování:
Tisk