Tarja Turunen – Adventní koncert

Kdy: Zpět na přehled akcí 05.12.2015 
Kde: Kostel Panny Marie Sněžné, Olomouc
Denisova
779 00 Olomouc
Česká republika
Zobrazit mapu
Cena: Sektor A, sezení 1490,- Sektor A, stání přízemí 790,- Sektor B, sezení 1290,- Sektor B, stání přízemí 690,-
Vstupenky

Adventní koncert TARJA TURUNEN je téměř vyprodán – přidáváme další představení!

 Vy, co se na vás nedostalo, nezoufejte a kupte si lístek na nově přidaný koncert, který se koná 5. prosince v kostele Panny Marie Sněžné v Olomouci!

Tarja se vydává na „Ave Maria Christmas Tour“, kterým zpestří předvánoční čas v Olomouci. Vůbec poprvé budou mít posluchači v České republice možnost zhlédnout toto jedinečné adventní představení. Legendární Tarja Turunen nás opět přesvědčí o svých kvalitách, ale tentokrát poprvé spolu s adventní atmosférou. Místem konání se stane nádherný a akusticky zajímavý kostel Panny Marie Sněžné, který slibuje jedinečný zážitek!

Část výtěžku bude věnována pro nadační fond Adiuvare, který podporuje studenty ze sociálně slabých rodin.

Neváhejte s koupí lístků, protože kapacita je omezená! Vstupenky za uvedené ceny je možné objednat poštou na dobírku, na stránkách www.mastersofrock.cz, koupit v Masters of Rock Café ve Zlíně na Čepkově a v předprodejních sítích Ticket Portal, Ticket Pro a Ticket Art.

Sektor A, sezení 1490,-
Sektor A, stání přízemí 790,-
Sektor B, sezení 1290,-
Sektor B, stání přízemí 690,-

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Vážení návštěvníci,       
vzhledem k vysokému zájmu o adventní koncerty Tarji (která v Olomouci vyprodala tři koncerty!) vám přinášíme praktické informace o možnosti parkování v okolí kostela Panny Marie Sněžné. Parkovat můžete v ulicích:
- MARIÁNSKÁ
- WURMOVA 
- HANÁCKÉHO PLUKU
- KOŽELUŽSKÁ (kryté garáže)
- DOBROVSKÉHO
- PEKÁRNÍ

Kostel se nachází hned u zastávky MHD Náměstí republiky, pokud můžete, doporučujeme volit spíše tramvajovou dopravu. Kostel není vytápěný, proto je potřeba volit teplejší oděv.

Dále prosíme návštěvníky vozíčkáře či ZTP/P, kteří potřebují asistenci, aby dorazili na místo konání s dostatečným časovým předstihem. Organizátoři je zavedou k místům v kostele jako první.

Všechny tři adventní koncert Tarji jsou beznadějně vyprodané, proto nepočítejte s koupí lístků na místě. PRODEJ NA MÍSTĚ NEBUDE.

Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný adventní zážitek.

Parkování:
Tisk