TARJA (Fin)

Kdy: Zpět na přehled akcí 13/01/2012 – 14/01/2012
Vstupenky

Finská metalová královna TARJA Turunen startuje své “What Lies Beneath Final Tour 2012″ v ČR!

13. 1. ZLÍN, sportovní hala Euronics
14. 1. PARDUBICE, malá ČEZ ARÉNA

Bývalá frontmanka slavných NIGHTWISH, TARJA TURUNEN získala nedávno na festivalu Summer Breeze v Německu zlatou desku za 120.000 prodaných kusů jejího debutového sólo alba “My Winter Storm” v Německu. TARJA se tak stala úplně prvním finským sólo umělcem, kterému se něco podobného povedlo a připojila se tak ke svým kolegům z Finska, (Him, Apocalyptica, The Rasmus, Sunrise Avenue a Nightwish), kteří zlatou desku rovněž získali. TARJA je také jediným umělcem, který získal tuto zlatou desku jako sólový umělec i jako člen kapely (Nightwish).

Tarjino zatím poslední sólo album “What Lies Beneath” (2010) se neprodává o nic hůře a Tarja si tak postupně dláždí cestičku k dalšímu sólo úspěchu!

TARJA TURUNEN ztělesňuje ženu v metalu jako blyštivý klenot. Tarja je ve skvělé formě. Její přítomnost na pódiu je jako éterické zjevení, které tvoří fantastický kontrast k úderné muzice, kterou spolu se svou hvězdnou kapelou produkuje. TARJA chystá poslední, finální tour ke své aktuální desce “What Lies Beneath” a toto turné odstartuje právě u nás, v ČR, ve ZLÍNĚ, kde bude Tarja celou show připravovat a zkoušet. Věříme, že zde pro vás přichystá některý den před show, nebo v den show také setkání a autogramiádu:)

Podmanivá tvorba metalové dámy TARJI vás jistě opět okouzlí. Nahlédněte pod závoj jejích tajemství a prožijete opět neopakovatelný, královský večer.
13. 1. ZLÍN, sportovní hala Euronics
14. 1. PARDUBICE, malá ČEZ Aréna