TARJA (FIN)

Kdy: Zpět na přehled akcí 07/09/2014
Kde: Pardubice, ČEZ Arena
Sukova třída 1735
530 02 Pardubice
Česká republika
Zobrazit mapu
Cena: 900,-Kč - stání před pódiem + CD, 750,-Kč - stání před pódiem, 800,-Kč - stání před pódiem + CD, 650,-Kč - stání před pódiem
Vstupenky

Potvrzeno – Tarja Turunen se na konci léta vrátí do Čech a představí album “Left in the Dark”!

tarja9871_neu

Lyrický soprán, kterým Tarja svým fanouškům rozdává potěšení, opět zazní v České republice. Stane se tak přesně rok poté, co vyšlo doposud poslední album „Colours in the Dark“, její bezpochyby nejúspěšnější sólová deska. Po úvodní show vloni v Olomouci, kterou celá Colours In The Road World Tour začala, se k nám Tarja vrátí 7. září a koncert odezpívá v ČEZ Aréně Pardubice.
Je tomu několik dnů, co Tarja oznámila, že brzy – ještě na jaře – vydá novou verzi alba „Colours in the Dark“, které se bude jmenovat „Left in the Dark“. Nalezneme na něm přepracované, nově nazpívané skladby, kterými Tarja jistě obohatí i pardubický koncert.

Pro návštěvníky pardubického koncertu pak společně s Tarjou chystáme příjemné překvapení! Před tím, než nové album „Left in the Dark“ půjde do prodejní sítě, bude jako prvním nabídnuto fanouškům, kteří přijdou do ČEZ Arény, a to za speciální cenu! Stačí si koupit vstupenku na koncert včetně CD (připlatíte za ně pouze 160,- Kč)!
Na vstupech do haly budou speciálně označené koridory – na vstupenky s CD a bez CD – ihned u vstupu tak obdržíte nové CD Tarji. Takže volba je na vás… Vstupenka na koncert nebo vstupenka na koncert včetně CD „Left in the Dark“.

Pozor! Do prodeje jdou čtyři typy vstupenek za zaváděcí ceny, platné do 31. května:
- Stání před pódiem  – 690,- Kč
- Stání před pódiem + CD „Left in the Dark“ – 850,-
- Stání vprostoru – 590,-
- Stání vprostoru + CD „Left in the Dark“ – 750,-

Vstupenky jsou už v prodeji – objednejte je výhodně v předstihu na těchto stránkách nebo od úterý 4. 3. zakupte v obvyklých předprodejních sítích.