TARJA (Fin)

Kdy: Zpět na přehled akcí 07/10/2010 – 08/10/2010
Cena: 590,- Kč
Vstupenky

7.10. OSTRAVA – Poruba, Zimní Stadion Sareza
8.10. PRAHA, KC Vltavská

Speciální host: MARKIZE (Fr)

Finská královna TARJA Turunen odhaluje svá tajemství světu a hned 2x v ČR!

Ženy v metalu jsou pro některé fanoušky tabu. Pro ty ostatní je však přítomnost éterické bytosti v tvrdé hudbě zpestřením a vítaným kontrastem, díky kterému metalová údernost ještě více vynikne. Pokud někdo ztělesňuje ženu v metalu jako klenot, je to finská zpěvačka a skladatelka TARJA TURUNEN. Známá diva po odchodu od NIGHTWISH nahrála dvě sólová alba „Henkays Ikuisuudesta“ (2006), za nímž následovalo „My Winter Storm“ (2007). Obě tyto desky posluchače přesvědčily nejen o tom, že TARJA je stále zde a ve skvělé formě, ale také o mnohobarevnosti hlasu této osobnosti. Je úžasné, s jakou lehkostí přenesla charisma známé z desek NIGHTWISH do své sólové tvorby. V pořadí třetí album „What Lies Beneath“ se blíží vydání každým okamžikem… V rámci světového tour k této nové desce odhalí TARJA svá tajemství hned 2x také v České Republice. 7. 10. v Ostravě – Porubě, Zimní Stadion Sareza a 8.10. v PRAZE, KC Vltavská. První ochutnávku z této nové, očekávané nahrávky jsme měli možnost vychutnat si již na festivalu Masters Of Rock! Singl z nové desky “Falling Awake” byl také součástí festivalové kompilace.

Podmanivá tvorba metalové dámy TARJI vás jistě opět okouzlí. Nahlédnete pod závoj jejích tajemství a prožijete opět neopakovatelný, královský večer.

V roli speciálního hosta se představí mladá francouzská gothic-metalová banda s ruskou zpěvačkou – MARKIZE, která vám odhalí první fragmenty z nadcházející nové desky, přichystané na vydání na začátku roku 2011.

Vstupenky můžete pořídit na webu www.mastersofrock.cz, či na tel: 577 432 580, 224 235 267 na dobírku, v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal a Ticket-Art a ve všech obvyklých předprodejích.