SYMPHONY X (USA)

Kdy: Zpět na přehled akcí 18/10/2007
Kde: PRAHA, Rock Café
Vstupenky

Američtí prog-metalisté SYMPHONY X na jediném koncertě v rámci evropského turné v ČR!

Vždy vyzrálý, velmi kvalitní a chytlavý prog-metal, to jsou američtí SYMPHONY X. V letošním roce vydali svou již devátou desku s názvem „Paradise Lost“ a vyrazili na turné po Americe. Nyní přichází na řadu také Evropa s jednou jedinou, exklusivní zastávkou v ČR! Díky agentuře Pragokoncert můžete jejich brilantní heavy smršť prožít na vlastní kůži! Kdy a kde?

18. 10. 2007 v PRAZE, Rock Café

Speciálním hostem koncertu budou rakouští melodičtí progress power metaloví SERENITY, kteří vydali letos rovněž novou desku „Words Untold & Dreams Unlived“, kterou představují světu na tous spolu s Kamelot či Threshold. Nyní doprovodí kapelu, která je v mnohém jejich vzorem.

Kapelu SYMPHONY X založil v roce 1994 Michael Romeo a ještě v témže roce vydala stenojmený debut „Symphony X“. Následovalo album„The Damnation Game“ (1995) a vysoce ceněné a velmi úspěšné album „The Divine Wings Of Tragedy“ (1997). Kapela se nevyhnula několika perosnálním změnám, nicméně vychází další alba „Twilight In Olympus“ (1998), „Prelude To The Millenium“ (1998), „V: The New Mythology Suite“ (2000) a dosud poslední a velmi vysoce hudební kritikou i fanoušky hodnocenou deskou „The Odyssey“ (2002).

Na dalším počinu pracovala kapela 5 let a je to znát. „Paradise Lost“ je zcela nabušené album plné instrumentálních kouzel se silným heavy zvukem, kterému vévodí osobní kouzlo frontmana kapely Russella Allena.

Tarja_Winterstorm_CD_small

Co dodat? Čeká nás strhující, přímočarý a těžkotonážní prog-metalový zážitek, na který hned tak nezapomenete! SYMPHONY X to nedopustí!

Ve čtvrtek 18. října 2007 večer všichni metaloví příznivci hurá do Rock Café v PRAZE!