SUNRISE AVENUE (Fin)

Kdy: Zpět na přehled akcí 18/03/2013
Kde: PRAHA, Palác Akropolis
Vstupenky

Finská pop-rocková senzace SUNRISE AVENUE zahraje na jaře v PRAZE!

18. 3. 2013 20:00 PRAHA, Palác Akropolis

Pohodoví hoši z Helsinek - SUNRISE AVENUE po svém letošním koncertním úspěchu v České Republice oznamují pro nadcházející jaro velký návrat! V rámci turné “Big Band Theory 2013″ zahrají také na jednom jediném, exklusivním koncertě v ČR – 18. 3. 2013 v PRAZE, Paláci Akropolis! Čeká nás opět pohodový a usměvavý výlet do rockové fantasie! Harmonie, chytlavé melodie a krásný hlas frontmana kapely Samu Habera, podržený instrumentálním mistrovstvím ostatních členů kapely, to jsou SUNRISE AVENUE! Finská rocková senzace SUNRISE AVENUE vystoupí v PRAZE!

Jejich singl bourá “Hollywood Hills” hitparády ve většině Evropských zemí a jejich kouzlo se šíří dál. Poté, co kapela vstoupila do světa rocku prvními singly “All Because Of You” a “Romeo” vydali v roce 2006 SUNRISE AVENUE své debutové album “On The Way To Wonderland” a nezbylo, než se těšit z obrovského úspěchu, který překonal všechna očekávání. Hned s tímto debutovám albem dosáhli 2. místa v hiparádě ve Finsku, byli jedničkou v Řecku, okupovali top ten v rakousku, Švédsku i v Německu a Švácarsku a jejich hvězda září dál. Druhá deska “Popgasm” pokračovala v nasazeném trendu a fanoušci se jen hrnuli. Frontman kapely Samu byl vždycky houževnatý v tom, co dělal. “Ze střední školy mě vyhodili už v druháku, právě díky mému hraní a nočnímu paření. Nikdy jsem neměl práci, do té doby, než jsme vydali první album. Ale byly to krásný časy, kdy jsme nebyli pod žádným tlakem, jen si užívali show, dostali 100,-Euro a byla pohoda, takové príma hobby. Teď jsem týpek z Helsinek, který projel díky svému tour 10 zemí Evropy, měl bych být šťastný“. Vzpomíná Samu. Následovalo další vyprodané turné s jejich třetí deskou “Out Of Style“.

Co dodat? Sám Samu ke svému stylu života říká: “I když mám strašnou kocovinu, jsem unavený nebo v depresi, pořád se můžu podívat do zrcadla a říct si do ksichtu, hey, tohle se opravdu děje, to, co jsi chtěl! Je to náš příběh.”

Tak nezapomeňte, SUNRISE AVENUE 18. 3. 2013 PRAHA, Palác Akropolis!