STRATOVARIUS (Fin)

Kdy: Zpět na přehled akcí 29/01/2010
Kde: ZLÍN, Masters Of Rock Café
Cena: 590,- Kč
Vstupenky

STRATOVARIUS na svém „Polaris world Tour 2010“ exklusivně na jediném koncertě v ČR!

29.1.2010 20:00 ZLÍN, Masters Of Rock Café

STRATOVARIUS jsou zpět! Dokázali to na letošním Masters Of Rock festivalu, kde představili nejen nového kytaristu Matiase Kupiainena, ale také zbrusu nové album s názvem „Polaris“! Kapela si i po odchodu Tima Tolkkiho udržela svůj specifický melodicky metalový zvuk plný přímých a chytlavých melodií. Nová deska se povedla, v rodném Finsku již nyní okupuje 2. příčku v prodejních hitparádách, a tak je na čase dooslavovat velký comeback a vyrazit s ní v plné síle do světa! STRATOVARIUS potvrzují první, evropskou část turné na leden/únor 2010. Ta nemine ani Českou Republiku, Stratovarius zde odehrají jediný, exklusivní koncert – ve ZLÍNĚ, Masters Of Rock Café, v pátek 29. 1. 2010!

Nové CD „Polaris“ vyšlo na konci května 2009 a jde o klasický, melodický, čerstvě power metalový počin kapely, která takto oslavuje své znovuzrození. Jejich tvorba je velmi positivní, silná, plná energie a radosti ze hry. „Polaris“ je nově zrozenou, zářivou hvězdou na metalovém nebi severu.

Přijďte se pobavit a zarelaxovat s mistry melodic metalu do Masters Of Rock Café ve ZLÍNĚ, 29. ledna!

Předprodej vstupenek byl zahájen!

K dostání za super zaváděcí cenu, platnou do konce letních prázdnin, v předprodejních sítích Ticket-Art, Ticketportal (i na Slovensku) a Ticketstream, na baru v Masters Of Rock Café ve Zlíně na Čepkově u pořádající agentury Pragokoncert na tel: 577 432 580 či 777 701 591, na e-mailu: dupalova@pragokoncert.com a na stránkách www.mastersofrock.cz na dobírku. K dostání také ve všech obvyklých moravských předprodejích.