STO ZVÍŘAT + POLEMIC (SK)

Kdy: Zpět na přehled akcí 02.12.2011
Kde: ZLÍN, Masters Of Rock Café
Vstupenky

!!! Kapela Sto zvířat a Polemic (SK) na společném „SKAmarádění tour 2011“ !!!

A je to tady! Skáčkové kapely Sto zvířat a Polemic se rozhodly spolu SKAmarádit a v rámci tohoto počinu spolu vyrážejí na „SKAmarádění tour 2011“, v rámci něhož nebude chybět ani koncert ve Zlíně!!! Kamarádit se budeme 2.12. 2011 od 20:00 ve zlínském klubu Masters of Rock Cafe a vy byste u toho rozhodně neměli chybět!

Skupina Sto zvířat vznikla v roce 1990 ze studentského rock´n´nroll bandu Matěj Čech a představila se pražskému publiku na podzim dvojkoncertem v Malostranské besedě. V roce 2010 oslavila skupina 20 let své existence velkým turné a vyprodanou Incheba Arénou v Praze. Během své existence odehráli Sto zvířat již více než 1300 koncertů a absolvovali turné po Francii, Německu, Švýcarsku, USA. Pravidelně jsou také hosty různých festivalů, jako je Mighty Sounds, Rock for People, Sázavafest a další. V rámci Festivalových cen 2011 dokonce vyhrála 1.místo v kategorii ska a reggae!

Osmičlenná skupina Polemic vznikla v roce 1989 a patří mezi nejlepší ska a reggae kapely na Slovensku. Za sebou mají koncertování nejen na Slovensku a České republice, ale i v Anglii, Rakousku, Německu, Švýcarsku, Polsku, Maďarsku. V roce 1997 vyšlo jejich první album DO SKA. Skupina se dostává do podvědomí díky skladbám Město a Do Ska, které se hrají v rádiích. V roce 1999 skupina vyhrává v soutěži Slávik 99 cenu Skokan roku za největší posun v žebříčku bez rozdílu kategorií.V roce 2007 kapela převzala platinové album za prodej DVD Live. Jejich posledním albem je deska Horúce časy.

Tak pokud se chcete taky SKAmarádit a pořádně si zaSKÁkat ve stylu SKA a reggae, určitě neváhejte a přijďte na pořádnou SKApařbu, která se koná 2.12. od 20:00 v klubu Masters of Rock Cafe ve Zlíně na Čepkově!