SONATA ARCTICA (Fin)

Kdy: Zpět na přehled akcí 01/03/2011
Kde: ZLÍN, Masters Of Rock Café
Vstupenky

Finský poklad melodického metalu SONATA ARCTICA se vrací se svou aktuální deskou do ČR!

THE DAYS OF GRAYS TOUR 2011
ZLÍN, Masters Of Rock Café – 1.3.2011!

Samotná myšlenka na melodický power metal je také myšlenkou na SONATA ARCTICA! Žánrové zařazení je zde příznačné jako u málokteré jiné z kapel, hrající tuto oblíbenou metalovou odnož. Synonymum pro rychlou melodickou jízdu nesenou svižným kytarovým vichrem, nálož bicích a uhánějící basy… Každý fanoušek zmíněného subžánru má hned jasno. Label Nuclear Blast také vědí, jak zářivou hvězdu mrazivého severského nebe mají pod svými křídly.

Poslední deska „The Days of Grays“ z roku 2009 je souhrnem dosavadní stylové krasojízdy Sonaty. Melodicky lehké a přitom typicky metalově zatěžkané, to je současná forma SONATY ARCTICY! Pokud zástavu melodic poweru drží tito sympatičtí Finové, není třeba se o budoucnost žánru strachovat! Se SONATA ARCTICA vás čeká energická smršť toho nejlepšího z „rychlosti a melodií“.

Přeleťte křišťálem se zrcadlící finská jezera na vlně tisíců melodií SONATA ARCTICA, po zimě budou víc než svěží a čerstvé. Úterý 1. března 2011 bude ve ZLÍNĚ, Masters Of Rock Café jednoznačně magické.