ŠKWOR + HOSTÉ: WAIT, DANIEL KROB

Kdy: Zpět na přehled akcí 12.03.2016 
Kde: Zlín, Masters of Rock Café
Tyršovo nábř. 5497
760 01 Zlín
Česká republika
Zobrazit mapu
Cena: 305,- Kč
Vstupenky

V sobotu 12.3. 2016 od 20:00 hodin se bude Zlín otřásat v základech, protože na pódiu klubu Masters of Rock Café ve Zlíně na Čepkově to rozbalí  drsná rocková úderka Škwor!

           Kapela Škwor vznikla na konci roku 1998 jako Skwar. Zakládajícími členy byli tenkrát Petr Hrdlička (zpěv a kytara), Tomáš Kmec (basa) a František Vadlejch (bicí). V prosinci se kapela rozrostla ještě o Leo Holana (kytara). Původní repertoár skupiny byl založen víceméně na kombinaci trashmetalu a punku a skladby z tohoto období najdete na prvním oficiálním CD s názvem Mayday.

Na jaře 2001 dochází ke změně bubeníka – přichází Herr Miler. Mění se také původní název Skwar na současný Škwor. Důvodem bylo časté komolení názvu pořadateli, takže se kapela rozhodla zachovat fonetickou podobu názvu s ponecháním dvojitého W.

Ještě během prosince 2001 z kapely z rodinných důvodů odchází Herr Miler. Jako náhradu za sebe doporučuje Martina Pelce.

Celý rok 2002 vystupuje Škwor jako host na všech kolech vyhledávací soutěže „Rock Made in Gambrinus“ a na různých festivalech po celé republice. Do konce roku 2002 jezdí Škwor v roli předskokana v rámci turné kapely Harlej, čímž se definitivně dostává do podvědomí mnoha diváků.

V roce 2003 připravuje skupina materiál na nové CD a znovu jezdí po koncertech s partou Harlej.

Ke konci března roku 2004 vychází nové album Vyvolenej. Album se objevuje několik týdnů mezi nejprodávanějšími deskami v ČR.

V roce 2005 kapela získává Zlatou desku za 10 000 prodaných alb Vyvolenej. V říjnu vydává své již čtvrté řadové album s názvem Amerika, jehož součástí je i první samostatné stejnojmenné tour.

Osmnáctého října 2009 vychází výběrové “best of” album Sečteno podtrženo a v roce 2011
vydali Škwoři nové album Drsnej kraj, obsahující i DVD se záznamem pražského koncertu a rozhovorem. To se v zápětí stává nejprodávanějším albem v ČR.

V roce 2012 vydali Škwoři live CD/DVD Natvrdo, rok poté (2013) CD Sliby & lži  a jejich zatím posledním počinem je album Hledání IDentity, které přijíždí představit i k nám, do Zlína.

 

Proto neváhejte a určitě si nenechte ujít touto rockerskou energií nabitý koncert Škworu v Masters of Rock Café ve Zlíně! Jako host vystoupí kapela Wait a Daniel Krob Tak nezapomeňte – v sobotu 12.3.2016 ve 20:00 v Masters of Rock Café Zlín!

Vstupenky ještě jsou k zakoupení na www.ticketportal.cz, www.ticketstream.cz, na baru kavárny MOR Café a na stránkách www.mastersofrock.cz