SEPULTURA (Brasil)

Kdy: Zpět na přehled akcí 11/02/2009 – 13/02/2009
Vstupenky

Fenomenální SEPULTURA na světovém turné k nové desce 2x v ČR!

Special guests: THE SORROW (Aut) a X-Core (CZ)

11.2.2009 20:00 ZLÍN, Masters Of Rock Café        13.2.2009 20:00 PLZEŇ, KD Šeříkovka

Fenomenální SEPULTURA na světovém turné k nové desce 2x v ČR! Speciální hosté: THE SORROW (Aut) a X-CORE (CZ)

11.2. ZLÍN, Masters Of Rock Café 13.2. PLZEŇ, KD Šeříkova

Už je to víc jak 20 let, co nám brazilská SEPULTURA servíruje svůj nezaměnitelný, brutální mix metalu, hardcore a thrashpunku, který by jen stěží mohl být ještě více intenzivní a vášnivější. Vše začalo nenápadným závanem v roce 1984 v Belo Horizonte a postupem času se z kapely stal doslova metalový hurikán ohromujících rozměrů, o kterých se do té doby nikomu ani nesnilo. Jeho síla neoslabila ani odchodem leadera staré Sepultury Maxe Cavalery, který si založil vlastní kapelu Soulfly. Derrick Green převzal jeho otěže pevně, a tak fascinace zvaná SEPULTURA úspěšně pokračuje dál.

Nová deska kapely vychází 26. Ledna 2009. Nese zajímavý název „A-Lex“, byla natočena v Sao Paulu v Brazílii a je inspirovaná kultovní knihou Anthony Burgesse „Mechanický pomeranč“. Už jen název sám a zdroj inspirace dává tušit, že půjde opět o maximálně super „hardcore“ věc, která nás rozdrtí. Nové desce samozřejmě následuje turné a v rámci něj se SEPULTURA zastaví i 2x v ČR!

11.2. ZLÍN, Masters Of Rock Café 13.2. PLZEŇ, KD Šeříkova

Speciálními hosty koncertů jsou mladí metalisté THE SORROW z Rakouska. Ti se s ohromným úspěchem představili českému publiku na loňském Masters Of Rock festivalu. 27. února vydávají novou desku „Origin Of The Storm“. Je to  přímo zabijácká deska, která silou a energií kapely vlastní vykřičí do světa všechna zklamání a zlobu nad současným světem. Svou „Bouři“ přivezou s sebou, a ta promění pódium i klub samotný v totální tornádo! Druhým speciálním hostem je česká metal-hard-core kapela X-CORE!

SEPULTURA, THE SORROW a X-CORE… Vítr se zvedá už jen při pomyšlení na to! Bude to mega metalová vichřice, kdo ji mine, příjde o moc!

seppic

seppic2

seppic3

seppic4