SCREAMERS

Kdy: Zpět na přehled akcí 29/11/2013
Kde: ZLÍN, Velké kino
Vstupenky

Travesti skupina v nejnovějším programu Retro Screamers

Tisková zpráva: Screamers

Jak se již stalo tradicí připravila agentura Pragokoncert pro četné fanynky a fanoušky travesti skupiny SCREAMERS jejich další vystoupení. Přijďte se pobavit na absolutně nejnovější vystoupení s názvem „RETRO SCREAMERS“. Připraveny jsou pro vás nádherné kostýmy, originální vystoupení populárních hvězd tuzemské i zahraniční hudební scény a vtipné scénky.

SCREAMERS vystupovali se spoustou hvězd naší i světové populární hudby, které sami parodují a předvádějí ve svém programu. Zpěvačky, jako např. Bára Basiková, Ilona Csáková, Marcela Holanová, Heidi Janků, Petra Janů, Eva Pilarová a Hana Zagorová byly přítomny vystoupení skupiny a nejednou při zaznění svých skladeb se k programu připojily. Velkým zážitkem bylo vystoupení se skupinou Boney M.

V novinách a časopisech vycházejí o SCREAMERS zajímavé články, které svědčí o úspěšnosti skupiny. SCREAMERS byli představeni televizním divákům v pořadech Žito, Sauna, Prima jízda, Silvestrovský pořad Tak neváhej a toč!, Snídaně s Novou, Rande, Vabank, Hogo Fogo, Show Jana Krause, TV Markíza, VTV a také se podíleli na natáčení spousty klipů k písničkám a také celovečerních filmů např. Otesánek a Mandragora. Skupina se stala semifinalisty 1 ročníku souteže Česko Slovensko má talent.

Skupina má šest členů, kteří ve svém vystoupení ztvárňují zpěvačky a zpěváky české a zahraniční populární hudby např. I. Czáková, H. Vondráčková, H. Zagorová, E. Pilarová, H.Janků, D. Rolinsová, V. Špinarová, C. Dione, T. Turner, Cher, J. Rush, A. Pugačeva a mnoho jiných.

Na vystoupení této špičkové travesti skupiny se můžete přijít podívat 29.listopadu od 19 hodin do Velkého kina