SAXON (UK) + ICED EARTH (USA)

Kdy: Zpět na přehled akcí 16/02/2009
Kde: ZLÍN, Masters Of Rock Café
Vstupenky

 

Metaloví titáni SAXON a ICED EARTH společně ve ZLÍNĚ!

 

Pondělí 16.2.2009 20:00 ZLÍN, Masters Of Rock Café

 

Již 1. února startuje 4 týdenní Evropské turné těchto dvou metalových legend – britských heavy-metalových rytířů SAXON a zakladatelů power metalu, američanů ICED EARTH!

 

Jejich spojení na společném Tour můžeme s klidem nazvat senzací a určitě se řadí mezi ty nejúžasnější posledních let! Turné, čítající 23 koncertů, zavede obě kapely do 17 zemí Evropy. Fanoušci se tak mohou těšit na dynamický power-metal v tom nejlepším podání. Obě kapely představí naživo svá nejnovější alba. SAXON jsou považováni za nejcharismatičtější umělce v dnešním metalovém světě a jejich nové album (vyšlo v lednu 2009)  „Into The Labyrinth“ neztratilo absolutně nic z jejich famózního hudebního vyjádření, nadšení a inspirativnosti. Spolu s klasickými metalovými kousky předvede Biff Byford & Co. ty nejsilnější songy právě z nového alba a krásně tak skloubí svou metalovou minulost se současností. Pro ICED EARTH to bude zase první Evropské Tour po návratu frontmana Matta Barlowa. „Jsem nesmírně potěšen, že je Matt zpátky“ vysvětluje kytarista a skladatel Jon Schaffer. „Naše dlouhé přátelství už je skoro bratrstvím“. Kapela bude hrát songy z jejich aktuálního alba „The Crucible Of Man“, tedy z desky, která je absolutním vrcholem jejich power metalové kariéry!

 

Bude to fantastický večer mistrů klasického metalu! Kdy? V pondělí  16. 2.2009 od 20 hodin ve ZLÍNĚ a jeho Masters Of Rock Café!