Sabaton – The Heroes European Tour

Kdy: Zpět na přehled akcí 07.02.2015
Kde: Praha, Forum Karlín
Pernerova 652/55
Karlín,186 00 Praha-Praha 8
Česká republika
Zobrazit mapu
Cena: 700,-Kč
Vstupenky

SABATON se dvěma hosty – DELAIN a BATTLE BEAST – na dvojité štaci v Česku!

 Sabaton-logo-671

„Jsme hrdí, šťastní a nesmírně vděční všem, kteří nás v průběhu let podpořili. Album „Heroes“ se v každé zemi dostalo výš, než jakákoliv deska před ní.“ Takto koncem jara SABATON reagovali na fakt, že jejich novinka se doma ve Švédsku dostala na první příčku prodejů, v Německu na třetí, u nás týden po vydání na čtvrté místo. Kapela kolem Joakima Brodéna a Pära Sundströma dokonce poprvé v 15leté historii bodovala v první stovce amerického Billboardu, což jí vyneslo deváté! místo celosvětových prodejů desek!

Proto není divu, že SABATON v rámci The Heroes European Tour přijedou hned do dvou hal u nás – svůj arzenál chystají na 7. únor do pražského Forum Karlín a na 8. února do zlínské Sportovní haly Euronics. A co víc, přijedou s nimi dva hosté zvučných jmen – holandský symphonic metalový kvintet DELAIN, jenž má od letošního jara venku album „The Human Contradiction“ a finská metalová kapela (taky s ženským vokálem) BATTLE BEAST!

Buďte u toho taky a svou vstupenku za zaváděcí cenu 650,- Kč (platnou do konce září) si objednejte přes tento web.

 

Famózní Sabaton vyprodali měsíc před koncertem pražskou halu Forum Karlín!

 

Ano, je to tak. Mladí Švédové bourají sály po celém světě a Českou Republiku nevyjímaje. Pražská hala je vyprodaná měsíc dopředu! A tak jedinou šancí jak si zajistit vstupenky na únorový koncert Sabaton k aktuálnímu albu je koupit si vstupenku do zlínské haly Euronics. Ale neváhejte dlouho. I tato hala bude vyprodaná. Sabaton na světovém turné doprovázejí Holanďané Delain a Finové Battle Beast, dvě kapely s krásným ženským vokálem.