Ringo Starr (GB)

Kdy: Zpět na přehled akcí 19.06.2018 
Kde: Praha, Kongresové centrum
5. května 1640/65
140 21 Praha 4-Nusle
Česko
Zobrazit mapu
Cena: 1.590,-Kč - 4.590,-Kč
Vstupenky

Ringo Starr
19.6.2018 
Kongresové Centrum Praha

Ringo Starr právě oznámil svůj návrat do Evropy po dlouhých 6 letech.Jeho turné bude mít celkem 21 zastávek. Začne v Paříži a skončí v Římě.

Naštěstí se nevyhne ani České republice, kde 19. června vystoupí se svým All Star Bandem v pražském Kongresovém centru.Bude to jeho druhá návštěva České Republiky. Poprvé vystoupil v Praze v červnu 2011.

All Star Band v Ringově pojetí znamená skutečně kapelu plný hvězd bez přehánění. Posuďte sami. Colin Hay (Men At Work), Graham Gouldman (10cc), Steve Lukather (Toto), Gregg Rolie (Santana, Journey), Warren Ham (Kansas, Olivia Newton – John), Gregg Bissonette (David Lee Roth, Joe Satriani, Bee Gees).

Tour Ringo Starra bylo připraveno nejen na podporu jeho nového, skvěle hodnoceného alba “Give More Love”. Na koncertech také zazní všechny zásadní hity hity The Beatles jako “Yellow Submarine”, “I Wanna Be Your Man”, “With A Little Help From My Friends” a nespočet dalších.

Ringo je znám tím a během pražského koncertu v roce 2011 to také dokázal, že dává prostor i svým spoluhráčům. Dá se tedy očekávat, že v Praze zazní hity jako “I’m Not in Love” od 10’cc, “Rosanna” od Toto anebo “Down Under” z repertoáru Men At Work.

Ringo Starr má prozatím na svém kontě 19 studiových alb, 37 filmových rolí a nespočet hostování na albech jiných slavných kolegů.

Bez skrupulí můžeme říci, že Ringo Starr je nejslavnějším bubeníkem historie hudby.

Dá se očekávat, že díky velmi omezené kapacitě míst k sezení v pražském Kongresovém Centru, bude koncert stejně jako posledně velmi rychle vyprodaný.

Vstupenky budou k dostání od 1590,- do 4590,- .

Předprodej bude zahájen v pondělí 18.12.2017 ve 12:00 v sítích Ticketportal, Ticketpro, Ticketstream, Ticketlive.

 K dispozici budou také speciální VIP balíčky obsahující exkluzivní místa k sezení a také Ringo Starr & His All-Starr Band tour merchandise (k zakoupení pouze v síti Ticketportal).

 Koncert pořádají Pragokoncert Bohemia a Patrik Kohut.

 D69A8314 RS - 003