Ray Wilson – Genesis

Kdy: Zpět na přehled akcí 26.11.2018 
Kde: Praha, Lucerna Music Bar
Vodičkova 704/36
Nové Město,110 00 Praha-Praha 1
Česko
Zobrazit mapu
Cena: 790,-Kč
Vstupenky

Frontman legendárních GENESIS – Ray Wilson vystoupí koncem listopadu v Praze a ve Zlíně!

 

Jeden z frontmanů britské art rockové legendy Genesis – 48 letý Skot Ray Wilson se koncem listopadu vrátí do České republiky. 26. listopadu se představí pražskému publiku v Lucerna Music Baru a o den později 27. listopadu se na Raye Wilsona mohou těšit fanoušci ve Zlíně, kde vystoupí v klubu Masters of Rock Café.

Ray Wilson zpíval v Genesis v letech 1996 až 1998, kdy vystřídal Phila Collinse. Genesis za svou kariéru dokázali celosvětově prodat téměř 150 miliónů alb, z toho více než 21,5 milionu v USA. V roce 1997 s Genesis natočil v pořadí patnácté a zároveň poslední album “Calling all stations”, z něhož pochází hit “Congo”.

Koncert “Genesis Classic performed by former Genesis lead singer Ray Wilson” nabídne během více než dvouhodinového představení zhruba 25 největších hitů Genesis jako například “Solsbury Hill”, “Home By The Sea”, “Follow You Follow Me”, “No Son Of Mine”, “Land Of Confussion” anebo “Congo”.

Zajímavostí je, že Ray Wilson se v roce 2008 zabydlel v polské Poznani poté co se seznámil s tanečnicí Małgorzatou Mielech, kterou si o 3 roky později vzal. Ray Wilson je nejen špičkovým zpěvákem, ale také brilantním kytaristou a je známým perfekcionistou, který koncertuje obklopen výhradně špičkovými muzikanty. Můžeme se tedy těšit na mimořádný koncertní zážitek!

Vstupenky zakoupíte na webu www.mastersofrock.cz a v těchto prodejních sítích: TicketPortal, TicketPro, TicketStream a TicketLive.

Koncert pořádají Pragokoncert a Patrik Kohut