RAGE (Ger)

Kdy: Zpět na přehled akcí 22/03/2012
Kde: PRAHA, Klub Matrix
Vstupenky

Koncert v rámci evropského turné k nové desce „21“
Speciální hosté: TÝR (Far), COMMUNIC (Nor)

RAGE s novou deskou na jediném koncertě pro ČR – v PRAZE!

22. 3. 2012 20:00 PRAHA, Klub Matrix
Speciální hosté: TÝR (Far), COMMUNIC (Nor)

Opravdu hodně heavy, rychlé až extrémní, ale zároveň virtuozní a melodické – tak by se dalo charakterizovat nové album populárního německého power-metalového tria RAGE, nazvané “21” (vychází 24. 2. 2012 u Nuclear Blast)

Nové album Rage zní opravdu krutě a přitom virtuozně. Nemůžu se ho dočkat” říká Tobias Blum z Rock Hardu. “Tato deska bude významným milníkem v hudební kariéře kapely Rage, jejich budoucnost je velmi slibná” říká Andrea Vignati z italského Metal Hammeru. Deska “21” vyzařuje sílu Rage a vyzařuje sílu roku 2012, roku draka! Je to 21. album kapely a sám Victor Smolski, který je i producentem desky, o něm říká, že je opravdu velmi silné, agresivní a má v sobě nespoutanou energii. “Myslím, že “21″ je nejlepším albem, které Rage ve své trojici (baskytara, kytara a bicí) kdy nahráli!” říká.

Deska opět vznikla pod taktovkou dlouholetého přítele kapely, a mistra svého oboru Charlie Bauerfeinda a výkony všech členů kapely na ní jsou skutečně unikátní! Máme se na co těšit!

Speciálními hosty koncertu jsou vikingové TÝR z Faerských Ostrovů a norští metalisté COMMUNIC, rovněž představující nové desky!

Co dodat? RAGE, Týr a Communic přijíždí již 22. 3. 2012 do PRAHY, Klubu Matrix! Přijďte, bude to stát zato!