RAGE (Ger) + Freedom Call (Ger)

Kdy: Zpět na přehled akcí 06.04.2006
Kde: Masters of Rock Café ZLÍN
Vstupenky

Jedinďż˝, exkluzivnďż˝ koncert pro ďż˝R v rďż˝mci svďż˝tovďż˝ho turnďż˝ se zatďż˝m pracovnďż˝m nďż˝zvem „Speak Of The Dead“!!! ANO, Rage – tďż˝etďż˝ nejďż˝sp��nďż˝j�� skupina letnďż˝ho „Masters“ jsou zpďż˝t s novďż˝m albem a my se na nďż˝ budeme t��it v novďż˝m klubu „Masters Of Rock Cafe“. Velkďż˝ pďż˝diovďż˝ show – pďż˝dium 12×6 m!

RAGE (Ger) + FREEDOM CALL (Ger)

Dvě velké a nezaměnitelné ikony německého power/speed metalu vyrážejí na společné světové turné a pouze jedinkrát jim zkříží cestu Česká Republika! Kapela Rage, fenomenální trio hudebníků (Wagner, Terrana, Smolski) a třetí nejúspěšnější kapela letošního letního Masters Of Rock festivalu, vydává v březnu příštího roku novou, velmi očekávanou desku se zatím pracovním názvem „Speak Of The Dead“, na které v těchto dnech pilně pracuje.  Po vydání samozřejmě následuje světové turné, na které si kapela pozvala jako speciálního hosta další velkou německou speed metalovou bandu Freedom Call, která vydala letos také svou novinku „The Circle Of Life“.

Rage a Freedom Call zahrají exkluzivně ve Zlíně, v nově otevřeném víceúčelovém sálu hudební kavárny Masters Of Rock Cafe 6. dubna 2006!

Obě kapely zde nejen představí nové exponáty ze své hudební dílny, ale připomeneme si s nimi i jejich starší známé fláky.