RAGE (Ger) + Edenbridge (AUT) + FreaKozaks

Kdy: Zpět na přehled akcí 12/04/2008
Kde: PLZEŇ, KD Šeříkovka
Vstupenky

Populární německé metalové trio RAGE zahraje v rámci evropského turné k nové desce „Carved In Stone“ve Zlíně a v Plzni!

Mistrovská metalová trojice RAGE je neúnavná! Slovo odpočinek zjevně nepatří do jejich slovníku ani do jejich života! Jen dva roky po odpálení svého posledního studiového počinu „Speak Of The Dead“ na planetu Zemi a jen rok poté, co vydali velmi působivý CD/DVD set „Live In St. Petersburg“představují RAGE další novinkové album „Carved In Stone“. Zatímco deska „Speak Of The Dead“ navázala na symfonický koncept desky „Lingua Mortis“ z roku 1996, „Carved In Stone“ je, dá se říci, regulérním albem RAGE, nicméně je albem jedinečným! Je asi tím nejvíc heavy albem od dob „Black In Mind“ z roku 1995. Je to opravdu 10 písní, 10 vítězných smečí do srdcí metalistů, 10 granátů, čekající na odšpuntování, aby mohly vybuchnout v celé své kráse! V České Republice očekáváme tento velký výbuch hned na dvou místech! Nejprve zažije tuto neuvěřitelně působivou detonaci ZLÍN a jeho hala Novesta, kde RAGE zahrají 7. 3. v rámci festivalu METALMANIA 2008 společně s takovými legendami jako jsou MEGADETH či OVER KILL a o měsíc později, přesně 12. 4. se otřese v základech i KD Šeříkovka v PLZNI!

Nové album RAGE je přímočaré, okořeněné skvělými, chytlavými melodiemi, silnými riffy, nekompromisním, dravým aranžmá! Na finální mix dohlížel sám legendární Charlie Bauerfeind a Rage touto deskou dělá další mílový krok vpřed ve své dlouholeté hudební kariéře! Spojení Peavy Wagner + Victor Smolski prostě funguje a produkuje stále impozantnější a zajímavější věci. Nejlepší song nové desky „Lord Of The Flies“ je dokonce nově nahráván i v orchestrální verzi (opět Lingua Mortis Orchestrem z Běloruského Minsku) a bude titulní skladbou nově vznikající počítačové hry nazvané „Windchaser“, která bude uvedena na trh v květnu 2008! Všichni fanoušci se mají skutečně na co těšit!

Speciálními hosty evropského turné, které čítá přes 30 koncertů v 11 zemích Evropy, a tedy i koncertu v PLZNI 12. dubna jsou rakouští symphonic metalisté EDENBRIDGE s půvabnou Sabine Edelbacher v čele. Kapela vydává novou, v pořadí svou již 6. desku s názvem„MyEarthDream“ na které poprvé spolupracovali se symfonickým orchestrem. Zajímavostí je, že šlo o Český Filmový Orchestr. Druhým speciálním hostem je kapela FREAKOZAKS.

Co dodat? RAGE slibují mega metalový nářez! Vy víte, že oni to skutečně umí, tak byste u toho neměli chybět! Dravci RAGE se na vás těší 7.3. ve ZLÍNĚ, v hale Novesta a 12. 4. 2008 v PLZNI, v KD Šeříkova!