PRONG (USA)

Kdy: Zpět na přehled akcí 20/06/2009
Kde: ZLÍN, Masters Of Rock Café
Cena: 490,- Kč
Vstupenky

Legendární američané PRONG přijedou do ZLÍNA!

20.6.2009 20:00 ZLÍN, MOR Café

Američané PRONG patří ve svém thrash oboru k legendám. PRONG se vrátili na světová pódia aktuálním albem „Power of the Damager“, které vyšlo ve vydavatelství 13th Planet records Ala Jourgensona (Ministry) a je to dokonale agresivní volání do zbraně! Krky zas nebudou mít klid! Heavy přístup, rychlost a chytlavá agrese, to vše jsou PRONG, které vede charismatický Tommy Victor! Kapela se nyní vrací přesně tak, jak to umí nejlépe, ale stále z toho cítíme i něco nového, průlomového!

V rámci Evropského tour se PRONG zastaví také v ČR, ve ZLÍNĚ, Masters Of Rock Café? Kdy? 20. Června 2009!

PRONG od svého vzniku vytvářeli svůj vlastní brutální směr, aby si pak jejich svérázný zvuk mnoho kapel přivlastnilo, zneužilo nebo dokonce ukradlo. Až v roce 1994 s albem „Cleansing“ PRONG definitivně potvrdili svou reputaci a byli označeni jako vůdci v té době vzkvétajícího industriálního metal-hardcore-crossover hnutí. S dalším albem „Rude Awakening“ (1996) vydláždili Prong cestu takovým kapelám jako např. Static-X, či Slipknot, když čerpali z mnoha zdrojů, aby vytvořili nový formát stylu heavy-kytarový rock.

Poslední roky musel mozek a leader skupiny Tommy Victor rozdělit mezi psaní a koncertování s MINISTRY a psaní a přípravu nového alba PRONG. Ale zvládl to bravurně a již na Masters Of Rock 2008 nadšeně zval všechny fanoušky na plánované koncerty PRONG! Nyní je to zde! PRONG skutečně míří do ČR, do ZLÍNA a Masters Of Rock Café!

Než se tedy brány koncertního stánku ve Zlíně na Čepkově zavřou na svou letní koncertní pauzu, vychutnáme si zde horký thrash kotel v podání trojice PRONG! Přesně 20.6.2009!

Předprodej vstupenek za super zaváděcí cenu platnou do konce dubna byl zahájen!

K dostání jsou v pořádající agentuře Pragokoncert, tel: 577 432 580, 777 701 591, e-mail: dupalova@pragokoncert.com, přes web www.mastersofrock.cz, na baru v Masters Of Rock Café ve Zlíně na Čepkově, v předprodejních sítích Ticketportal (i na Slovensku), Ticket-Art a Ticketstream a ve všech obvyklých předprodejích.