PRO-PAIN (USA)

Kdy: Zpět na přehled akcí 19/05/2011
Kde: PRAHA, Exit Chmelnice
Vstupenky

Na PRAHU se valí absolutní síla pravého hardcoru v podání legendárních PRO-PAIN!

19.5. PRAHA, Exit Chmelnice

speciální hosté: TENSIDE (Ger) a INSANE (Hun)

Agresivita, vášeň a až pedantská přesnost – to jsou charakteristické rysy jedněch ze zakladatelů hardcoru, americké legendy PRO-PAIN! Kapela již od svého debutu “Foul Taste of Freedom” nachází nové a nové cesty k samozdokonalování, což je v dnešním, komerčně přesyceném hudebním světě, opravdu ohromující a nanejvýš žádoucí.

Navíc, PRO-PAIN slaví krásné 20. narozeniny a jako dárek nadělují turné s exklusivním playlistem, který obsahuje všechny skladby z jejich absolutně nejúspěšnějšího alba, právě “Foul Taste Of Freedom” a největší hity z ostatních alb. Foul Taste Of Freedom Tour 2011 je tady! Nenechte si ujít maximální sílu této extrémní partičky, a jejich největší hity, které nezazněli live skoro 17 let!

Speciálními hosty koncertu jsou HC metaloví TENSIDE z Německa, kteří představí novinkovou desku “Chain Reaction” a maďarští HC kolegové INSANE!

Čeká nás mega oslava a pravý hardcore večírek s PRO-PAIN a jeho hosty! Bude to na 100% energeticky bohatý a maximálně výživný hudební meganářez! Ve čtvrtek 19. května v PRAZE, v Exitu Chmelnice!