PRO-PAIN (USA) + Locomotive (CZ), Interitus (CZ), Dryrot (Ger) a Undertow (Ger)

Kdy: Zpět na přehled akcí 24.04.2006 – 25.04.2006
Vstupenky

24.4. od 20:00 KD �e��kovka PLZE�

25.4. od 20:00 Masters Of Rock Cafďż˝ ZLďż˝N – ďż˝epkov

 

Americká legenda a zakladatel pravého Hard-Core stylu, kapela PRO-PAIN zahraje v Plzni a ve Zlíně!

 

propain

 

Fanoušci tvrdého hard-core pozor! Agentura Pragokoncert pro vás chystá další velkou hudební akci! Z New Yorku, kolébky hard-coru, k nám na dva koncerty zavítá jeden z legendárních zakladatelů tohoto hudebního žánru – kapela PRO-PAIN.

 

 První zastávka se uskuteční 24. dubna 2006 se v KD Šeříkova v PLZNI a den nato, 25. dubna 2006 vystoupí v Masters Of Rock Café ve ZLÍNĚ na Čepkově. Oba koncerty začnou ve 20:00 hodin a o tom, že půjde skutečně o dlouhou, horkou  noc plnou tvrdé muziky nepochybujte!PRO-PAIN, kteří zahrají průřez celou svou tvorbou a zejména pak kousky ze svého posledního alba „Prophets Of Doom“ s sebou přiváží ještě další skvělé kapely, které americké legendě hard-coru zahřejí pódium na tu správnou teplotu. Považte sami, v roli speciálních hostů se představí: jihočeská metalcoreová kapela LOCOMOTIVE, německá hard/metal coreová kapela UNDERTOW, německá thrashcoreová formace DRYROT a plzeňští metaloví symfonikové INTERITUS! Půjde o takový malý hard/core/metal festival, noc prosycená energií a tvrdou hudbou hodně nahlas!

 

Přijďte si zabahnit na vlnách hard/metal coru a zapařit do KD Šeříkovka v Plzni 24. 4. nebo do Masters Of Rock Café ve Zlíně na Čepkově 25. 4. Bude to stát zato, zaručeně!