PRIMAL FEAR (Ger) + BRAINSTORM (Ger)

Kdy: Zpět na přehled akcí 31/03/2012 – 01/04/2012
Vstupenky

Speciální host: PALACE (Ger)

Evropské turné k novým deskám!

Dvě powermetalové bandy PRIMAL FEAR a BRAINSTORM představí svá nová alba 2x v ČR!

31. 3. 20:00 ZLÍN, Masters Of Rock Café
1. 4. 20:00 PRAHA, Klub Matrix

Německý power/speed metal má svou sílu a tradici. Hned dvě populární bandy z tohoto hudebního rynku spojují své síly a vyráží na společné turné, k oslavě svých nových, skvělých alb! PRIMAL FEAR vydají 20. ledna 2012 zbrusu nové album “Unbreakable“, kterému již velmi úspěšně proráží cestu singl a nové video “Bad Guys Wear Black“. BRAINSTORM zase představí své nové album “On The Spur of The Moment“!

Neskutečný příval, kytarové řinčení kovu o kov, skálopevné základy, o něž se tříští melodie a rychlá sóla – to jsou PRIMAL FEAR! Oblíbený kvintet bývá často spojován se symbolem orla a motivy, kde se toto ztělesnění síly a svobody vyskytuje. A právě taková hudba PRIMAL FEAR je – obsahuje sílu, vnitřní náboj a v neposlední řadě vám dává pocit svobody a nespoutanosti. Metal PRIMAL FEAR vám zkrátka dá patřičný rozlet na hudebních křídlech. I přes primární strach vás přenesou skrze jámy smrti a nukleární plamenyStrašidelným hledáčkem najdou cestu přes černé slunce až k ďáblově zemi chráněné sedmi pečetěmi… Jedině tak získáte novou víru, že ďábel nezjistí včas, že jste mrtví… Nový materiál “Unbreakable” bude natlakován k prasknutí, teď už stačí jen koupit vstupenku a odjistit!

BRAINSTORM nám svou dokonalou show letos v létě na Masters Of Rock téměř přikovali k zemi. Tito populární němečtí power-metalisté se k nám nyní vrací, aby stejně bombasticky představili své nové album “On The Spur of The Moment“. Toto album nejenže 100% uspokojí věrnou fanouškovskou základnu kapely BRAINSTORM, ale přináší i něco naprosto nového, co i ty nejvěrnější překvapí, dostane a co víc, přesvědčí i ty, co jim nevěří! Všechny nové songy z dílny Brainstorm jsou originální, od rychlých dvoukopákových orgií, přes tvrdé bastardy až po výpravné melodické „krajinky“ znějící až hymnicky. Více agrese, více ostrosti, více energie, při tomto koncertě si určitě neodpočinete!

Co dodat? Přelom března 2012 patří power metalu. PRIMAL FEAR a BRAINSTORM dorazí 31. 3. do ZLÍNA, Masters of Rock Café a 1. 4. do PRAHY, Klubu Matrix.