Pretty Maids (NL), Pink Cream 69 (GER)

Kdy: Zpět na přehled akcí 30/03/2018 
Kde: Zlín, Masters of Rock Cafe
Tyršovo nábř. 5497
760 01 Zlín
Česko
Cena: 690,-Kč
Vstupenky

PRETTY MAIDS a PINK CREAM 69 se spojili a vyráží na turné se zastávkou ve Zlíně!

 Dánská skupina PRETTY MAIDS vznikla už v roce 1981 a založil ji stále úřadující zpěvák Ronnie Atkins a kytarista Ken Hammer. Na hudební scéně se pohybují už neuvěřitelných 36 let a za tu dobu vydali vskutku obdivuhodný počet alb, celých šestnáct! A to poslední s názvem »Kingmaker« nám hodlají naservírovat v klubovém turné „Kingmaker European Tour“ . Poslední album této vyladěné dánské kapely můžeme slyšet na jediném koncertě pro Českou republiku – 30. března v klubu Masters of Rock Café. A to není vše! K PRETTY MAIDS se připojí další hardrocková mašina PINK CREAM 69, která oslavuje 30. let a přijede představit nedávno vydané album »Headstrong«! Nenechte si ujít koncert plný emocí, pozitivní energie a především kvalitní hardrockové muziky. A to si pište, že tyto dvě party vás pořádně rozproudí, tak nezapomeňte přijít!

Ronnie Atkins říká: „Už se těšíme na těch pár evropských zemí, které navštívíme, abychom přehráli další skladby z našeho posledního alba, oblíbenou klasiku a některé další dobré věci. Uvidíme se na koncertech!“

Vstupenky na koncert zakoupíte za cenu 690 Kč na www.mastersofrock.cz a od 27.12. v předprodejních sítích TicketPortal, TicketPro, TicketArt a TicketStream.