Pretty Maids (NL), Pink Cream 69 (GER)

Kdy: Zpět na přehled akcí 30/03/2018 
Kde: Zlín, Masters of Rock Cafe
Tyršovo nábř. 5497
760 01 Zlín
Česko
Zobrazit mapu
Cena: 690,-Kč
Vstupenky

S LÍTOSTÍ OZNAMUJEME ZRUŠENÍ PÁTEČNÍHO KONCERTU PRETTY MAIDS A PINK CREAM 69, Z DŮVODU ZRANĚNÍ ZPĚVÁKA RONNIEHO ATKINSE. KONCERT SE USKUTEČNÍ V NOVÉM TERMÍNU!

 

Včera večer k nám dorazila smutná zpráva. Zpěváka Pretty Maids, Ronnieho Atkinse, hospitalizovali v nemocni, což znemožní dokončit jejich turné v plánovaných termínech. PÁTEČNÍ ZLÍNSKÝ KONCERT JE TEDY ZRUŠEN A USKUTEČNÍ SE V NOVÉM TERMÍNU JEŠTĚ NA JAŘE!

Zde je oficiální prohlášení skupiny:„S těžkým srdcem musíme oznámit, že náš bratr Ronnie Atkins je v basilejské nemocnici ve Švýcarsku. Utrpěl nešťastnou ránu do hlavy a musel být odvezen do nemocnice. V současné době absolvuje testy a je pozorován odborníky.
Nejnovější zprávou z nemocnice je, že je Ronnie při vědomí, ale musí nějakou dobu zůstat v nemocnici. V důsledku toho musíme zrušit poslední vystoupení našeho turné. Jakmile se Ronnie plně uzdraví, vrátíme se a zahrajeme tyto show a natočíme plánované DVD.

Moc se omlouváme se, víme, že cestujete daleko, abyste přišli na naše vystoupení. Nyní se budeme soustředit hlavně na Ronnieho zdraví.“

Vstupenky zůstávají v platnosti i pro náhradní termín vystoupení, ke kterému obě kapely dorazí do Zlína. Pokud někomu nový termín nebude vyhovovat, tak vstupenky může vrátit tam, kde je zakoupil. O novém termínu vás budeme brzy informovat.

Ronniemu přejeme brzké uzdravení a vy jej můžete podpořit na jeho facebookových stránkách.