PETR KOLÁŘ s kapelou

Kdy: Zpět na přehled akcí 30.11.2011
Kde: Velké kino Zlín
Vstupenky

!!! NĚKOLIKANÁSOBNÝ STŘÍBRNÝ SLAVÍK PETR KOLÁŘ NA SVÉM PRVNÍM VÁNOČNÍM TURNÉ ZAVÍTÁ OPĚT DO ZLÍNA!!!

Na poslední den v listopadu, tedy 30.11.2011 si pro Vás agentura Pragokoncert připravila opět opravdovou hudební lahůdku, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít! Do Zlína totiž opět zavítá několikanásobný stříbrný slavík a nejprodávanější interpret PETR KOLÁŘ, který přijede se svou kapelou do Velkého kina ve Zlíně v rámci jeho historicky prvního VÁNOČNÍHO TURNÉ. Koncert začíná v 19:00 a všichni jste na něj srdečně zváni! Speciálním hostem tohoto výjimečného koncertu bude zlínský dětský pěvecký sbor Cantica, který spolu s Petrem zazpívá několik jeho písní a koled.

Petr Kolář začínal zpívat v osmnácti letech v rockových kapelách a věnoval se nejrůznějším hudebním projektům v nahrávacích studiích. V roce 1997 se stal frontonem skupiny Precedens a od roku 2002 vystupoval jako sólový zpěvák v legendární české hard rockové skupiněArakain. V roce 2005 se vydal na sólovou dráhu a od té doby si svým krásným sametovým hlasem podmanil fanoušky několika věkových skupin. V současné době je jako nejprodávanější interpret jedním z nejvyhledávanějších a neobsazovanějších zpěváků na českém trhu. V letech 1995 – 2008 dokonce účinkoval i v nejúspěšnějších českých i zahraničních muzikálech jako jsou např. Vlasy, Hamlet, Krysař, Golem, Johanka z Arku a mnoho dalších.

Petr Kolář přijíždí po dvou letech, kdy beznadějně vyprodal svůj poslední koncert. V rámci tohoto Petrova turné diváci uslyší jak jeho nejúspěšnější hity, tak i písničky z nového alba „Čas nás naučí“, které právě vychází. Jako host vystoupí zlínský dětský sbor Cantica, který vznikl v roce 1998 při Filharmonii Bohuslava Martinů a který má za sebou nejen české, ale i zahraniční úspěchy.

Co k tomu dodat? Snad jen to, že se s Petrem Kolářem a jeho kapelou setkáme 30.11.2011 od 19:00 ve Velkém kině ve Zlíně a že jeho vánoční koncert bude jistě nezapomenutelným zážitkem pro všechny.