PENDRAGON (UK)

Kdy: Zpět na přehled akcí 14/10/2008
Kde: PRAHA, Rock Café
Cena: 550,- Kč
Vstupenky

PENDRAGON (UK)
14. 10. 2008 PRAHA, Rock Café

 

Britská prog rocková legenda PENDRAGON míří do Prahy!

Je to již neuvěřitelných 30 let, co hudební bardi PENDRAGON, v čele s Nickem Barrettem, působí v ringu rocku spolu s takovými jmény jako jsou např. Camel, Dire Straits, Genesis, Marillion, Pink Floyd, Tears For Fears či Yes. Jejich tvorba je nezaměnitelně svěží a melodická, v některých pasážích velmi emotivní a stále svá, klasicky „pendragonovská“.

Kapela slaví 30. narozeniny, v září letošního roku si dají dárek nejcennější – nové album nazvané „Pure“ a vyráží na narozeninové „Pendragon Pure“ Evropské Turné, v rámci něhož poctí svou návštěvou také Čekou Republiku. V jediném koncertě zde PENDRAGON vystoupí v PRAZE a jeho Rock Café v úterý 14. 10. 2008!

Cesta kapely PENDRAGON na prog rockový olymp nebyla vůbec lehká, o to víc, je cennější jejich neúnavný, velmi zkušený, procitěný a uctivý přístup k vlastní tvorbě. Kapela působila dlouhá léta vedle známějších MARILLION, jejichž hřmotně charismatický frontman FISH navštívil Prahu se svým sólo albem v loni na podzim. Téměř přesně po roce k nám tedy přijíždějí jeho přítelé z ringu PENDRAGON! Jejich hudební spektrum nápadů je neskutečně rozmanité a široké a velmi vkusně kombinuje starý prog rockový sound s novými technologiemi, což jim přidává na hloubce a zajímavosti. Zkrátka, žádný opravdový rockový klasik by si neměl nechat tento exklusivní koncert slavné legendy prog-rocku ujít!

POZOR! Předprodej vstupenek zahájen! Do konce srpna platí speciální prázdninová cena vstupenky! Ty jsou k dostání v pořádající agentuře Pragokoncert, tel: 577 432 420, 777 701 591, e-mailu: dupalova@pragokoncert.com, přes stránky www.mastersofrock.cz, v předprodejních sítích Ticket-Art, Ticketstream a Ticketportal a ve všech obvyklých předprodejích.