PAUL DI ´ANNO (UK) & BLAZE BAYLEY (UK)

Kdy: Zpět na přehled akcí 11/11/2012
Kde: ZLÍN, Masters Of Rock Café
Vstupenky

PAUL DI´ANNO & BLAZE BAYLEY
Legendární hlasy IRON MAIDEN zazní ve ZLÍNĚ!

11. 11. 2012 20:00 ZLÍN, Masters Of Rock Café

Speciální host: SEVEN (CZ)

Magické spojení, dva hlasy, dvě legendy…

PAUL DI´ANNO a BLAZE BAYLEY tvořili podstatnou část historie legendární heavy-metalové skupiny IRON MAIDEN.

Paul Andrews, známý jako PAUL DI´ANNO, působil v Iron Maiden v letech 1978 – 1981. Poté vydal množství alb sólově, nebo jako člen skupin Gogmagog, Di´Anno, Battlezone, Praying Mantis nebo Killers. Po svém skvělém vystoupení na festivalu Masters Of Rock nyní spojuje své síly s další ikonou metalové historie, Blaze Baylym a přijíždí do ČR znovu, aby zde spolu s vámi opět zavzpomínal na staré poctivě heavy-metalové časy a desky, které s Iron Maiden natočil – “Iron Maiden” (1980) a “Killers” (1981). Těšte se na songy jako jsou “The Ides of March“, “Wrathchild“, “Prowler“, “Murders in the Rue Morgue“, “Transylvania“, “Remember Tomorrow“, “Killers“, “Phanotm of the Opera“, “Iron Maiden“, “Running Free” nebo “Sanctuary“.

Bayley Alexander Cook, alias BLAZE BAYLEY začínal svou pěveckou kariéru v roce 1984 v hard-rockové kapele Wolfsbane, se kterou vydal 4 alba a jeden živák. Když v roce 1993 odešel zpěvák Bruce Dickinson ze skupiny Iron Maiden, Blaze v roce 1994 zaujal jeho místo. Společně s Iron Maiden nazpíval dvě alba “The X Factor” (1995) a “Best Of The Beast” (1996) a “Virtual XI” (2008) s nejznámějšími songy “Futureal” a “The Clansman“. V roce 2009 se k Iron Maiden vrátil Bruce Dickinson, a tak se Blaze Bayley vrhnul na sólovou dráhu. Letos vydal nové album “The King Of Metal“, a tak má opravdu co svým fanouškům nabídnout.

Speciálním hostem koncertu bude známá českobudějovická kapela SEVEN s kytarovým mágem Honzou “Kirk” Běhunkem v čele. Kapela vydala v loňském roce desku “Freedom Call” u největšího vydavatelství Nuclear Blast, pod producentskou taktovkou Victora Smolski.

Co dodat? Přijďte si spolu s Paul Di´Annem a Blaze Bayleym zavzpomínat na staré dobré časy v kapele Iron Maiden! Bude to pecka!