OVERKILL (USA)

Kdy: Zpět na přehled akcí 15/10/2012
Kde: PRAHA, MeetFactory
Vstupenky

Americká thrashmetalová legenda OVER KILL představí novou desku v PRAZE!

15. 10. 2012 19:15 PRAHA, MeetFactory

Vstupem do roku 2012, startuje již 32 rok aktivního života americké thrashmetalové legendy OVERKILL a zrodilo se další, již šestnácté trashmetalové dítě kapely, pojmenované “The Electric Age“. (vychází u Nuclear Blast 30. března). Deska se všemi typickými znaky kapely, ovšem omlazenými a hozenými do moderního obleku dnešní doby, přičemž kořeny, originální zvuk a hlavně osobitá esence OVERKILL samozřejmě zůstává. A pozor! Evropské turné k této nové desce OVERKILL je naplánováno a jeden, exklusivní koncert patří také ČR! OVERKILL zahrají v PRAZE, MeetFactory – 15. 10. 2012!

OVERKILL vjeli na metalovou dálnici už okolo roku 1980 a od té doby z ní nikdy nesjeli, stále se drží v rychlém pruhu, žehnají metalu a líbí se jim to. V jejich čele stojí ten nejlepší frontman v thrash-metalové historii Bobby “Blitz” Ellsworth a s klidem je můžeme nazývat legendou, ikonou, ale nejvíc ze všeho asi průkopníky žánru. OVERKILL ovlivnili celé generace kapel a jsou stále silným strojem, který se jen tak neporouchá. Od roku 2009, kdy podepsali smlouvu s vydavatelstvím Nuclear Blast, prožívají něco jako znovuzrození. Deska “Ironbound” (2010) se maximálně povedla a OVERKILL s ní sklízí úspěchy po celém světě. Letos, 30. března, vychází u Nuclear Blast nové, již šestnácté trashmetalové album OVERKILL, které se jmenuje “The Electric Age” a to přijede tato sympatická pětice představit také do PRAHY!

Takže si lehněte na záda…vlastně ne, počkat! Postavte se, zesilte zvuk na maximum, zatněte pěsti a házejte hlavou, rozbijte si obýváky a přijďte zbourat také centrum MeetFactory! Tak.

POZOR! Předprodej vstupenek byl zahájen!

Za super zaváděcí cenu, platnou do konce června 2012, je můžete objednávat na www.mastersofrock.cz, tel: 577 432 580, e-mail:mikeskova@pragokoncert.com. K dostání jsou také ve všech obvyklých předprodejích a v předprodejních sítích TicketportalTicketpro aTicket-Art.

Právě potvrzeno! Třetí speciální host koncertu OVERKILL v PRAZE a časový harmonogram akce!

Evropské turné thrashmetalové legendy OVERKILL k nové desce “The Electric Age” se přiblížilo! Jeden, exklusivní koncert patří České Republice! OVERKILL zahrají v PRAZE, MeetFactory v pondělí 15. 10. 2012! Speciálními hosty koncertu jsou kapely 3 INCHES OF BLOOD,PURIFIED IN BLOOD a nyní nově ještě třetí host, švédská melodic death-metalová naděje DEGRADEAD, představující novou desku “A World Destroyer“. Bude to dlouhý, drsný večer! POZOR! Start již v 19:15! Program večera:
19:00 otevření sálu
19:15 - 19:45 Degradead
20:00 – 20:35 Purified In Blood
20:50 – 21:35 3 Inches Of Blood
22:05 – 23:40 OVERKILL
Vstupenky na koncert jsou k dostání ve všech obvyklých předprodejích, objednávejte také zde.