OUT OF THE DARK FESTIVAL 2011

Kdy: Zpět na přehled akcí 01/10/2011
Kde: PRAHA, KC Zahrada
Vstupenky

OUT OF THE DARK FESTIVAL TOUR 2011 – Turné symhonic-metalových kapel s nejpůvabnějšími ženami za mikrofonem se zastaví i u nás, v ČR , v PRAZE!

1.10.2011 19:00 PRAHA, KC Zahrada

TRISTANIA (Nor), XANDRIA (Ger), VAN CANTO (Ger), SERENITY (Aut) a AMBERIAN DAWN (Fin)

PRAHA, KC Zahrada zažije 1. 10. 2011 velkou koncentraci krásy v kombinaci s půvaby symfonického, power a gothic metalu na jednom místě! OUT OF THE DARK FESTIVAL Tour 2011! Své umění a zejména novinová alba zde představí kapely TRISTANIA (Nor), XANDRIA (Ger), VAN CANTO (Ger), SERENITY (Aut) a AMBERIAN DAWN (Fin). Turné startuje 30.9. v Německu a na své trase navštíví 8 zemí Evropy. PRAHA, klub KC Zahrada bude hned druhou zastávkou tohoto jedinečného turné!

TRISTANIA dnes již patří mezi nejznámější představitele norského gothic metalu. Jejich nová deska “Rubicon” je považována ohromující, dechberoucí, dokonalý krok přes rubikon času. Německá XANDRIA se proslavila svojí nevšední a velmi zdařilou kombinací symphonic metalu s elektronickými elementy, ale pozadu rozhodně nestojí ani kolegové VAN CANTO, kteří se zcela originálně vykašlali na nějaké nástroje a celé své hudební umění, žánrově spadající do ranku melodického metalu, prezentují pouze svými hlasy. Pouze pro dosažení dynamiky a dokonalého přiblížení metalu doplnili svou bandu o bicí. Rakouská symfonic-metalová banda SERENITY letos vydala novou, svoji v pořadí již 4 desku “Death & Legacy” a nahrazují v line-upu putovního festivalu OUT OF THE DARK kapelu REVAMP, která musela své účinkování ze zdravotních důvodů zrušit. Kapela SERENITY nejsou na metalovém poli žádnými nováčky a k potvrzeným kapelám festivalu se náramně hodí. Nechte se obejmout jejich melodiemi, které nenechají chladným žádného, ani toho nejnáročnějšího hudebního odborníka. AMBERIAN DAWNtaké u nás nejsou žádnými nováčky. Tentokrát přijíždí nabiti drtivou silou, tryskající z nového alba “End Of Eden“.

Celé turné startuje 30.9. v Německu a na své trase navštíví 8 zemí Evropy. PRAHA, KC Zahrada bude hned druhou zastávkou tohoto jedinečného turné!

Nové místo konání OUT OF THE DARK festivalu v Praze!

Out of the Dark Festival v rámci něhož vystoupí v Praze skvělá sestava kapel – Tristania, Xandria, Van Canto, Serenity, Amberian Dawn se uskuteční v klubu KC Zahrada, s adresou Malenická 1784, Praha 11. Klub je kousek od stanice Metra Chodov. Jak se tam přesně dostanete, naleznete na stránkách klubu - www.kczahrada.cz. Omlouváme se za již třetí změnu konání tohoto koncertu. Úplně na začátku byl koncert potvrzen na tradiční místo klub Abaton, ten nám však v srpnu sdělil, že ukončil svou koncertní činnost. Na den 1. 10. jsme v Praze nesehnali žádný volný prostor až na klub Vagon. Bylo to jediné možné řešení, s malou diváckou kapacitou. Nyní se nám podařilo získat klub KC Zahrada, který má větší kapacitu a nabídne divákům i větší komfort k užití si skvělých koncertů. Takže, těšíme se na Vás v KC Zahrada Praha!