OOMPH!

Kdy: Zpět na přehled akcí 25.04.2010
Kde: PRAHA, Klub Exit Chmelnice
Cena: 490,- Kč
Vstupenky

Německé kontroverzní metalové trio OOMPH! zavítá do PRAHY!

25.4. PRAHA, Klub Exit Chmelnice

Ano, vyhlášená trojice německých hudebních buřičů OOMPH! by klidně mohla hrát golf na Maledivách, a užívat si úspěchu své poslední desky „Monster“, ale oni neodpočívají…Dero, Crap a Flux se rozhodli vydat další album, poprvé celé v angličtině! Jde vlastně o jejich „best of“ výběr přezpívaný do angličtiny. Deska „Truth Or Dare“ vychází v březnu a vy se můžete těšit i na její představení „live“. OOMPH! se svou novinkou míří v rámci evropského turné také na jeden koncert do ČR! Zahrají v PRAZE, Klubu Exit Chmelnice již 25. dubna!

OOMPH! jsou uznávanými pionýry německého „tanz metalu“ silně ovlivněného koncem 90´let a kapelou Rammstein. Jsou také jednoznačně jednou z nejkontroverznějších populárních kapel německého goth-industriálního hudebního stylu. Od svého vzniku v roce 1989 se kapela vyvíjela od syrového kytarově metalového zvuku k agresivnímu metalovému soundu. Do žádaného mainstreamu se kapela více prosadila až v roce 2004, kdy se jejich skladby začaly umísťovat v německých hitparádách. Nyní je to již neuvěřitelných 20 let hudební dráhy těchto maniaků a anglická „bestofka“ je jakýmsi poděkováním vám fanouškům za přízeň, ale i dárkem sami sobě. Nicméně kapela má v rukávech a po kapsách spoustu zcela nového materiálu, který hodlají vytáhnout na světlo světa ještě letos, ke konci roku!

OOMPH! a jejich svérázná metalová demolice klubu Exit Chmelnice v PRAZE již 25. dubna! Tam byste vážně neměli chybět!

POZOR! Předprodej vstupenek byl zahájen!
K dostání v pořádající agentuře Pragokoncert na tel: 577 432 580 či 224 235 267, na e-mailu: mikeskova@pragokoncert.com, přes stránky www.mastersofrock.cz na dobírku, v předprodejních sítích Ticketportal (i na Slovensku), Ticketpro, Ticket-Art a Eventim a ve všech obvyklých předprodejích.