NEW YORK SKA-JAZZ ENSEMBLE (USA), Los Perdidos (CZ), Babička (CZ)

Kdy: Zpět na přehled akcí 16/12/2007
Kde: Masters of Rock Café ZLÍN
Vstupenky

Slavný soubor NEW YORK SKA-JAZZ ENSEMBLE roztančí ZLÍN a jeho Masters of Rock Café!

Kolikrát do roka máte příležitost si příjemně zaskákat, zazpívat, nebo se jen tak s úměvem pohupovat s pivečkem nebo panáčkem v ruce a vychutnávat si pohodu volného večera ve společnosti přátel a vynikajících hudebních seskupení? Každý takovýto večer je svátkem!

NEW_YORK_SKA_JAZZ_ENSEMBLE

Agentura Pragokoncert vám nyní přináši další možnost a skvělou příležitost prožít si jeden takový, dá se říci vyloženě předsváteční, sváteční večer ve ZLÏNĚ a jeho hudebním stánku Masters Of Rock Café na Čepkově! V neděli 16. 12. 2007 ve 20 hodin zde začne veselá jízda převážně v rytmu jamajském – v rytmu SKA!

Zahrát přijedou světově uznávaní a slavní muzikanti, kteří si říkaji NEW YORK SKA-JAZZ ENSEMBLE! Kapela vznikla v roce 1994 a od té doby vydala již 5 alb a odehrála mnoho koncertů po celé Evropě, Kanadě, USA i Jižní Americe! Nyní přijíždějí k nám do ČR, do Zlína! Těšit se můžeme na originální, živé, velmi energické vystoupení v klasicky veselém rytmu SKA a v podání kapely New York Ska Jazz Ensemble také s jemnou a velmi vyváženou příchutí JAZZu. Kapela však nekombinuje pouze tyto dva hudební styly! Jejich hudbou se silně prolíná i DANCE, RAGGAE nebo ROCK. Letos navíc vydali novou desku! Přijďte se podívat, jak se paří na „skáčko“ v Americe. Večírek zahájí holešovštíVstupenky jsou k dostání v pořádající agentuře Pragokoncert, tel: 577 432 420, 777 701 591, na e-mailu dupalova@pragokoncert.com, na webu www.mastersofrock.cz na dobírku, přímo na baru v Masters Of Rock Café na Čepkově a ve všech zlínských a okolních předprodejích., jejichž hudebním posláním je rytmus srdce a energie slunce. Jejich punková rychlost a nasazení, mísící se s prvky latinskoamerického folklóru a jamajské hudby je jedinečná a velmi osobitá a buďte si jisti, že vás i za chladného zimního večera dostanou do varu! New Yorskou ska kapelu podpoří také zlínská BABIČKA, jejichž sexy FUNKY pohoda, instrumentální vyhranost, občasný bluesový momentík a skvělý výkon zpěváka přispějí k vaší dobré, sváteční náladě. Budete se bavit, tančit a vychutnávat každičký tón. Bude to skvělý předvánoční večírek!

Nezapomeňte tedy, v neděli 16.12. od 20:00 hodin v Masters Of Rock Café ve ZLÍNĚ – velký ska, jazz, punk, funky, blues večer s kapelamiNEW YORK SKA JAZZ ENSEMBLEBABIČKA a LOS PERDIDOS!