Narozeninová Galašou – Michal Nesvadba slaví 60!

Kdy: Zpět na přehled akcí 18.11.2017 
Kde: Praha, Kongresové centrum
5. května 1640/65
Nusle,140 00 Praha-Praha 4
Česko
Zobrazit mapu
Cena: 490,-Kč, 590,-Kč
Vstupenky

Jedinečná událost letošního podzimu, fanoušci Michala z Kouzelné školky se svým idolem oslaví jeho významné životní jubileum.

Narozeninová Galašou – Michal Nesvadba slaví 60!
Moderuje: Leoš Mareš

 Nesvadba60_banner_990x200px

 Nenechte si ujít jedinečnou rodinnou Galašou Michala Nesvadby a staňte se její součástí.

Moderátor Leoš Mareš s kamerou překvapí příchozí děti a rodiče rozhovorem přenášeným na velkoplošnou obrazovku, děti mohou svá přání Michalovi sdělit před tisíci dalšími kamarády v sále. Po celou dobu pak baví diváky, uvádí akční a zábavné soutěže a slavnostně propojuje narozeninový program.

Michal Nesvadba představí svou první velkou galašou s obrovskou scénou a vývojem představení, kdy se mění nejen obraz scény, ale i sám Michal!

V samotné zábavné show se představí tak, jak ho děti neznají. Neubrání se narážek a pohybových kreací, které tvoří základ i jeho uznávané televizní tvorby pro děti. K tomu dodává: “Když to nemůžeš říct a ani napsat, tak to namaluj!” Malování je malým dětem nejbližší způsob komunikace k vyjádření svých citů, nálad, radostí i smutku. Získávají možnost si ověřit v praxi svoji zručnost, dovednost a fantazii. Kresby jsou jejich prvními dárky svým nejbližším.

Jediná show, kde si Michal na pomoc bere rádce. Jeho monumentální kresby na jevišti ožívají a tak mimo kocourka, holčičky a kluka se na jevišti objeví i skřítek František a právě jeho rada Michalovi hodně v příběhu pomůže!

 A co vy děti? Malujete rády? Michal obrázky miluje a proto ten nejkrásnější dárek bude obrázek od vás! Pokud ho pro Michala namalujete, prosíme, nezapomeňte ho vzít sebou :-) Děkujeme a těšíme se na vás!

Určeno dětem od 3let, do 6 let nutný doprovod

Délka Galašou je 80 minut, bez přestávky.

Vstupenky v přízemí stojí 590,- a 490,- a jsou v předprodeji od 10. 5. 2017 k dispozici v prodejních sítích Ticketportal, Ticketpro, Ticketstream a www.kouzelnaskolka.cz

 Plakát Michal Nesvadba slaví 60!-page-001