Morbidfest

Kdy: Zpět na přehled akcí 19.05.2019 
Kde: Praha, Storm club
achovské nám. 290/5
130 00 Praha 3
Cena: 790,-Kč
Vstupenky

Extreme metalové kapely I AM MORBID, ATROCITY a SADIST se spojily a vyráží společně na MORBIDFEST tour! Se speciálním setem se představí také v Praze!

Na konci dubna 2019 odstartuje MORBIDFEST turné, a to s kapelami I AM MORBID, ATROCITY a SADIST rozválcuje města na území Evropy a Velké Británie.

Američané I AM MORBID, vedení legendárním Davidem Vincentem, představí materiál z prvních 4 alb Morbid Angel. Zazní hity z “The Blessed Are the Sick” (1991), “Covenant” (1993) a “Domination”, což je pro fanoušky death metalu skvělá příležitost slyšet své oblíbené skladby naživo!

Němečtí metalisté ATROCITY chystají speciální program s albem “OKKULT”, který zahrnuje všechny oblíbené skladby napříč celou historií kapely.

A progressive death metaloví veteráni SADIST představí jak své nedávno vydané album “Spellbound”, tak i své staré dobré hity.

Bude to opravdu nářez!

MORBIDFEST | 19. května 2019 | PRAHA Storm Club

U toho nesmíte chybět!

Brzy vám oznámíme další speciální hosty.

Vstupenky můžete od této chvíle zakoupit na www.mastersofrock.cz nebo od zítřejšího dne prostřednictvím předprodejních sítí TicketPortal, Ticketmaster a TicketStream za 790 Kč.

 morbidfest_A4