Mňága a Žďorp

Kdy: Zpět na přehled akcí 30/11/2012
Kde: Masters of Rock Café ZLÍN
Vstupenky

Valašskomeziříčská legenda Mňága a Žďorp vystoupí ve Zlínském MOR Café při příležitosti svého Dáreček tour, v rámci oslav 25.výročí založení kapely!

Valašskomeziříčská kapela Mňága a Žďorp opět míří do Zlína! Kapela slaví čtvrtstoletí od svého vzniku, na Apríla vydala album Dáreček a vyráží na speciální narozeninové turné, které vyvrcholí v klubu Masters of Rock Cafe ve Zlíně! V pátek 30. 11. 2012 od 20:00 proběhne jedinečný narozeninový koncert, který zpestří hosté XINDL X, Petr Váša a Prázdné obaly.

Mňága a Žďorp pochází z Valašského Meziříčí a její počátky sahají až do roku 1983, kdy vznikla kapela Slepé střevo, složená ze studentů místního gymnázia. Složení kapely se často měnilo a členové Mňágy hráli v i jiných kapelách (Rytmus 84,Happyend). Avšak v roce 1987 hráli na Valašském špalíčku už jako Mňága a Žďorp. V červnu roku 1991 vydala tato kapela své první album a od té doby jich má na kontě pěknou řádku. Za 25 let stihla vydat jedenáct studiových alb, odehrát přes dva tisíce koncertů, natočit kolem třiceti videoklipů a vyprodukovat slušnou várku hitů v čele s písničkami Hodinový hotel, Nejlíp jim bylo, I cesta může být cíl nebe Ne, teď ne!

Proto neváhejte a přijďte se 30. 11. 2012 ve 20:00 do klubu Masters of Rock Café mrknout na to, jak to téhle skvělé kapele i po 25 letech spolupráce výborně šlape!!! Kromě klasiky zahraje kapela i písně zcela nečekané, takže se máte určitě na co těšit!!!
Jako speciální hosté tohoto jedinečného koncertu vystoupí kapela XINDL X, Petr Váša a Prázdné obaly! Vstupenky již v předprodeji!