MŇÁGA A ŽĎORP – MADE IN CHINA TOUR + HOSTÉ KULA PIKLE, SUK VOLOK

Kdy: Zpět na přehled akcí 12/12/2014
Kde: Masters of Rock Cafe
Tyršovo nábřeží 5497
760 01 Zlín
Česká republika
Zobrazit mapu
Cena: 220,- Kč
Vstupenky

Po čtyřech letech vydává kapela MŇÁGA A ŽĎORP letos v listopadu nové studiové album a v rámci svého tour  k této desce zavítá i k nám do svého mateřského klubu!

Na předvánoční čas pro vás v Masters of Rock Café Zlín připravujeme lahůdku v podobě českého alternativního rocku. Nejen písně z nového alba „Made in China“ zazní dne 12.12.2014Masters of Rock Café ve Zlíně na Čepkově! Hostem večera jsou veselé partičky KULA PIKLE a SUK VOLOK.

         Mňága a Žďorp je česká hudební skupina pocházející z Valašského Meziříčí (přesněji odtud pochází zakládající jádro skupiny), která se formovala již od roku 1983. Často se měnilo složení kapely. Zpočátku vystupovala pod názvem Slepé střevo, členové Mňágy současně působili i v jiných kapelách (Velký plytkoš, Happyend). Tyto kapely však zanikají a od roku 1987 se již hovoří jen o skupině Mňága a Žďorp.

 Do povědomí se dostala především hitem „Hodinový hotel“, který je první skladbou na debutovém albu skupiny, nazvaném příhodně Made in Valmez (1991). Poslední, jedenácté řadové album vyšlo v roce 2010 a jmenuje se Takže dobrý.

Po čtyřech letech od poslední desky vydává formace letos nové studiové album s názvem „Made in China“. Skupina v čele s Petrem Fialou ji dokonce po úspěšné crowdfundingové kampani skutečně nahrála v Číně.

Sám Fiala k novince říká: „ Snažili jsme se udělat v uvozovkách večírkovou desku, aby člověk nemusel žádné tracky přeskakovat. Natočili jsme písničky, o kterých víme, že je můžeme hrát naživo vedle starších hitovek“.

 

Na předvánoční večírek v tónech alternativního rocku vás zve kapela MŇÁGA A ŽĎORP v rámci své Made in China tour dne 12.12.2014 od 20:00 hodin v sále klubu Masters of Rock Café ve Zlíně na Čepkově!!! Vstupenky na koncert zakoupíte na baru v Masters of Rock Cafe na Čepkově – tel: 777 701 592 nebo si je objednávejte přes stránky www.mastersofrock.cz