Miroslav DONUTIL

Kdy: Zpět na přehled akcí 11/03/2012
Kde: ZLÍN, Masters Of Rock Café
Vstupenky

Cestou necestou – one man show

MIROSLAV DONUTIL MÍŘÍ DO ZLÍNA!

Pro všechny, kteří milují dobrý český humor, jsme připravili opravdovou lahůdku! V březnu zavítá do Zlína přední český bavič a herecMIROSLAV DONUTIL. Přijede představit jednu ze svých one man show, které mají vždy velký úspěch. Tentokrát to bude oblíbená show Cestou necestou… Jeho poslední vystoupení před téměř třemi lety bylo beznadějně vyprodané! Proto neváhejte a přijďte 11.3. 2012 od 19:00 hod. do klubu Masters of Rock Café na Čepkově.

Miroslav Donutil je jeden z nejznámějších a nejoblíbenějších českých komiků a vypravěčů. Za jeho talent jistě mohou i rodinné geny. Jeho rodiče byli ochotníky a dědeček byl vynikajícím a nadšeným vypravěčem. V divadle hrál již za studií, konkrétně v divadle Husa na provázku. V roce 1990 se stal členem činohry souboru pražského Národního divadle, kde působí dodnes.

Talk show Cestou necestou … je vyprávění zážitků a příběhů z jeho a života jeho přátel. Večer bude proložen také písněmi. Použitá hudba je ze zpívaných titulů Miroslava Donutila: Balada pro banditu, Písničky z provázku, Ten báječnej mužskej svět.

Nenechte si ujít příjemně strávený večer s vynikajícími příběhy Miroslava Donutila. Přijďte se podívat, nudit se určitě nebudete!!! 11.3. v Masters of Rock Café na Čepkově od 19 hod. Více informací na www.mastersofrockcafe.cz