Mike TERRANA (USA)

Kdy: Zpět na přehled akcí 12/04/2011 – 16/04/2011
Vstupenky

Populární mistr bubeník Mike TERRANA 5x v ČR!

12.4. – 20:00 BRATISLAVA, Klub Randal
13.4. – 20:00 PRAHA, Exit Chmelnice
14.4. – 20:00 PARDUBICE, Žlutý Pes
15.4. – 20:00 ZLÍN, Masters Of Rock Café
16.4. – 20:00 PLZEŇ, KD Šeříkovka

Special guests: DARK GAMBALLE (CZ), SECOND CHANCE (CZ)

Populární a sympatický, sexy miláček českého publika, fantastický bubeník, zapsaný od loňského léta také v Guinessově knize rekordů, mistrMIKE TERRANA se téměř po roce vrací se svým sólo uměním do ČR! Jeho turné nese krásný název “Classics for the New World“. Jeho nenapodobitelné bubenické umění v sobě kloubí jak energii a dynamiku roku a metalu, tak překrásné, melodické, atmosférou protkané klasické linie, podtrhující odvěkou spojitost obou hudebních energií v dokonalý hudební skvost.

O tom, jak je dobrý bicman pro kapelu důležitý, by mohl mistr paliček MIKE TERRANA vyprávět. Sympatický Američan, známý též díky předchozímu působení v dnes již legendárních RAGE, je nyní rytmickou oporou kapely Rolanda Grapowa, německých MASTERPLAN. Kromě působení v této hvězdné powermetalové formaci spolupracuje kromě mnoha jiných také s dalším německým hudebníkem, AXEL RUDI PELLem a věnuje se své vlastní sólové tvorbě instrumentálního charakteru. Výrazy „všestrannost“ a „opora“ jsou zkrátka v případě Mika zcela na místě. Je to bubeník s nezaměnitelným úderem, stylem hry i siluetou své postavy. Jeho téměř nadpřirozené schopnosti, a přirozená grácie vystupování zaručuje nevšední hudební i společenský zážitek!

Seciálními hosty všech českých zastávek Mika budou, na letošní ceny Anděl nominovaní, vyškovští DARK GAMBALLE se svým aktuálním albem “Pochyby” a pražská heavy parta SECOND CHANCE.