Michal Nesvadba – “Michalův salát”

Kdy: Zpět na přehled akcí 31/07/2015 
Kde: Valašské muzeum v přírodě - Dřevěné městečko
Palackého 595
756 61 Rožnov pod Radhoštěm
Česká republika
Zobrazit mapu
Vstupenky

MICHAL NESVADBA – “MICHALŮV SALÁT”

Valašky

Nejoblíbenější dětský umělec v ČR přiváží svůj nejlepší pořad pro děti „MICHALŮV SALÁT“.

Zatím nejnovější představení Michalův salát po tématech o těle, o jídle, o zvířátkách, o kytičkách se věnuje a odhaluje tajemství která skrývají knížky.

Knížky jsou moudré, veselé, obrázkové, velké, malé a hlavně oblíbené a často čtené, ale i ty na které se práší.

Michal dětem představí své království knížek, jeho nádhernou knihovnu a nebude chybět ani dobrodružství, které se nestává jen v knížkách a při jejich čtení, ale Michal a jeho knížky se postupně stanou kamarády. Cesta k tomuto přátelství však není úplně přímá.

Michal objevuje ve své knihovně snář, který má rád klid a snění, objevuje oblíbenou knihu maminek - kuchařku, která před ním raději uteče, protože Michal si občas myslí, že i z knížek může jen tak udělat salát.  Dokonce se chvíli snaží domluvit i s cizincem, kterým je slovník cizích slov a který se ukrývá ve většině knihoven. 

Každá knížka chce vyprávět příběhy, jak to ale dopadne když Michal v knihovně najde knihu, které její příběh někdo vzal. Kdo to byl? Na to děti přijdou až na představení společně s Michalem a jeho kamarádem telefonním seznamem. 

Legrační představení, ve kterém poprvé mluví i Michalovy lepící pásky, je plné nových zlepšováků a vynálezů, které rozvijí dětskou fantazii.

Vystoupení se uskuteční v amfiteátru Dřevěného městečka. V případě nepříznivého počasí v Janíkově stodole. Více informací na www.valasskedivadelnileto.cz