Michal DAVID – Megatour 2011

Kdy: Zpět na přehled akcí 17/11/2011
Kde: ZLÍN, sportovní hala Euronics
Vstupenky

!!! FENOMENÁLNÍ SKLADATEL, ZPĚVÁK A HITMAKER MICHAL DAVID PŘIJEDE SE SVOU MEGATOUR 2011 DO ZLÍNA !!!

!!! KULTURNÍ UDÁLOST ROKU !!!

Na čtvrtek 17.11.2011 si pro Vás agentura Pragokoncert připravila naprostou hudební bombu! Do Zlína přijíždí v rámci své životní MEGATOUR 2011 skvělý hitmaker, skladatel a zpěvák, producent a autor nesmrtelných hitů – MICHAL DAVID!

Obrovská show, spolu se slavnostním křtem nového CD a autogramiádou, vypukne ve Sportovní hale Euronics ve Zlíně v 19:30 hodin. Speciálním hostem večera bude italsko-česká skupina DAMICHI (Chiara Grilli, Davide Mattioli a Michal David) a jako videohost vystoupí zpěvačka Lucie Vondráčková. A poté už bude pódium patřit jen Michalu Davidovi!

Michal David se prosadil nejen jako zpěvák, ale také jako vynikající skladatel. Když v roce 2000 složil pro Helenu Vondráčkovou píseň Dlouhá noc, asi jen málokdo tušil, že se skladba stane jedním z nejhranějších hitů roku a zpěvačce přispěje ke comebacku, jaký český showbyznys nepamatuje. Výrazného talentu Michala Davida si cení nejen fanoušci, ale také kolegové z branže: jeho písně zpívají mimo jiné také Lucie Bílá, Karel Gott, Bára Basiková, Ilona Csáková, Hana Zagorová a řada dalších českých a slovenských interpretů. Jeho hudba zní v divácky velice úspěšných filmech Vítr v kapse, Láska z pasáže, Discopříběh 1. a 2. Je autorem hudby nejúspěšnějších českých muzikálů, jako např. Kleopatra. Hlavní árie – Teď královnou jsem já – se stala hitem už před premiérou a patřila k nejhranějším skladbám českých rádií v roce 2002.

Takže určitě neváhejte a přijďte si 17.11. od 19:30 na Sportovní halu Euronics ve Zlíně zazpívat s Michalem Davidem jeho největší pecky! Jeho slovy: „Tak ruku mi dej, sesbírej céčka, napij se Coly, protože ať jsi Ruská Máša nebo Dítě ráje, teď budeme žít Nonstop!“.