Metalfest Open Air 2020

Kdy: Zpět na přehled akcí 05.06.2020 
Kde: Plzeň, Amfiteátr Lochotín
Pod Vinicemi 928/9
301 00 Plzeň 1-Severní Předměstí
Česko
Zobrazit mapu
Cena: 1.750,-Kč - cena je platná do vyprodání limitované edice
Vstupenky

METALFEST OPEN AIR
5. 6. – 7. 6. 2020
Plzeň, Amfiteátr Lochotín

Metalfest v Plzni je už velmi uznávanou metalovou tradicí. Fanoušci si tento festival našli a oblíbili nejen pro jeho skvělou hudební dramaturgii mnoha žánrů metalu, ale i pro jeho jedinečné přírodní prostředí, ve kterém se koná. Překrásný amfiteátr v Lochotíně, kde je z každého místa krásně vidět na pódium, obklopený parkem a loukami, sousedící s plzeňskou ZOO, a to vše jen kousek z centra západočeské metropole Plzně. Tři dny plné té nejlepší světové metalové muziky, zábavy a pohody – to je Metalfest! Jeho XI. ročník se uskuteční od pátku 5. června do neděle 7. června 2020.

 Mezi doposud potvrzené účinkující letošního ročníku patří:

RUNNING WILD, WITHIN TEMPTATION, DORO, SONATA ARTICA, JOE LYNN TURNER, SALTATIO MORTIS, SINNER, HERMAN FRANK, DALRIADA, TRI STATE CORNER, MAJESTICA, SYMFOBIA, DARK GAMBALLE a spousty dalších kapel, které vám brzy oznámíme!

 PRÁVĚ JSME SPUSTILI PRODEJ!
Od této chvíle můžete exkluzivně zakoupit třídenní permanentky na webu www.metalfest.cz, v kavárně Masters of Rock Café ve Zlíně, či v pražském sídle agentury Pragokoncert.

 

Zároveň jdou do prodeje i VIP vstupenky za 3.500 Kč. Jedná se o vyhrazenou zónu k sezení s nejlepším výhledem přímo naproti stage. Do prodeje je uvolněno pouze 40 kusů!

Těšíme se na vás v překrásném prostředí plzeňského amfiteátru Lochotín!