Metalfest Open Air 2019

Kdy: Zpět na přehled akcí 31.05.2019 
Kde: Plzeň, Amfiteátr Lochotín
Pod Vinicemi 928/9
301 00 Plzeň 1-Severní Předměstí
Česko
Zobrazit mapu
Cena: 1.900,-Kč - cena je platná do vyprodání limitované edice
Vstupenky

METALFEST OPEN AIR
31. 5. – 3. 6. 2019
Plzeň, Amfiteátr Lochotín

Metalfest v Plzni je už velmi uznávanou metalovou tradicí. Fanoušci si tento festival našli a oblíbili nejen pro jeho skvělou hudební dramaturgii mnoha žánrů metalu, ale i pro jeho jedinečné přírodní prostředí, ve kterém se koná. Překrásný amfiteátr v Lochotíně, kde je z každého místa krásně vidět na pódium, obklopený parkem a loukami, sousedící s plzeňskou ZOO, a to vše jen kousek z centra západočeské metropole Plzně. Tři dny plné té nejlepší světové metalové muziky, zábavy a pohody – to je Metalfest! Jeho jubilejní X. ročník se uskuteční ve dnech 31. května – 2. června 2019.

 Mezi účinkující letošního ročníku patří:

AMON AMARTH, POWERWOLF, ARCH ENEMY, HAMMERFALL, DEE SNIDER, KORPIKLAANI, STRATOVARIUS, THE 69 EYES, SEPTICFLESH, KISSIN´DYNAMITE, DEATH ANGEL, BEAST IN BLACK, ALMANAC, CIVIL WAR, ELVENKING, MAJESTY, FROZEN CROWN a ELVELLON.

 PRÁVĚ JSME SPUSTILI PRODEJ! Od této chvíle můžete exkluzivně zakoupit třídenní permanentky  na webu www.mastersofrock.cz, v kavárně Masters of Rock Café ve Zlíně, či v pražském sídle agentury Pragokoncert.

 

Zároveň jdou do prodeje i VIP vstupenky za 3.000 Kč. Jedná se o vyhrazenou zónu k sezení s nejlepším výhledem přímo naproti stage. Do prodeje je uvolněno pouze 40 kusů!

Těšíme se na vás v překrásném prostředí plzeňského amfiteátru Lochotín!

MOA2019_A4