METALFEST OPEN AIR 2015

Kdy: Zpět na přehled akcí 05/06/2015 
Kde: Plzeň, Amfiteátr Lochotín
Pod Vinicemi
Plzeň
Česká republika
Zobrazit mapu
Cena: 1050,- 3-denní pernamenkta, 750,- jednotlivé dny
Vstupenky

VI. METALFEST OPEN AIR
5. – 7. červen 2015, Plzeň

 

Metalfest je po úspěšných pěti ročnících už mezinárodní metalovou tradicí. V tomto roce na něj míří skvělé metalové kapely z dvanácti zemí světa! Fanoušci si tento festival našli a oblíbili nejen pro jeho skvělou hudební dramaturgii mnoha žánrů metalu, ale i pro jeho jedinečné přírodní prostředí, ve kterém se koná. Překrásný amfiteátr v Lochotíně, kde je z každého místa krásně vidět na pódium, obklopený parkem a loukami, sousedící s plzeňskou ZOO, a to vše jen kousek z centra západočeské metropole Plzně. Město Plzeň navíc letos kulturou doslova žije, vždyť se stalo Evropským hlavním městem kultury v roce 2015! Tři dny plné té nejlepší světové metalové muziky, zábavy a pohody – to je Metalfest!

VI. ročník se uskuteční ve dnech 5. až 7. června 2015.

Mezi doposud potvrzené účinkující patří: ACCEPT (GER), ARCH ENEMY (SWE), EDGUY (GER), ELUVEITIE (SUI), AMARANTHE (SWE), MOONSPELL (POR), OVERKILL (USA), TESTAMENT (USA), EQUILIBRIUM (GER), REFUGE (Rage v původní sestavě, GER), UNLEASHED (SWE), GRAVE DIGGER (GER), INSOMNIUM (FIN), TANKARD (GER), HEIDEVOLK (NED), MAJESTY (GER), CIVIL WAR (SWE), VISIONS OF ATLANTIS (AUT), BATTLE BEAST (FIN), ELVENKING (ITA), SKULL FIST (CAN), EVIL INVADERS (BEL), VINTAGE CARAVAN (GER), EVERTALE (GER)

Českou scénu pak budou zastupovat: SEVEN, STROY, WARHAWK.

 

Stejně jako v minulých letech bude možnost i letos zdarma stanovat na označených loukách okolo amfiteátru, tradičně máme vyjednány slevy ve vybraných hotelech v Plzni, dále je připravena sleva ze vstupného do Pivovarského muzea a na exkurzi do Plzeňského Prazdroje, stejně jako řada dalších doprovodných akcí.

Vstupenky je možné objednat poštou na dobírku na stránkách www.mastersofrock.cz, koupit v sídle ag. Pragokoncert, ul. U Bulhara 3, Praha 1 nebo ve Zlíně, v Masters of Rock Café, v předprodejních sítích Ticket Portal, Ticket Pro, Ticket Art, Eventim.